Závod v rámci tréninku

Jezdec: Jakub Hejný

Datum závodu : 14. 10. 2023
Název podniku : Vrk Smrk
Smrk u Třebíče
Kategorie : Profi
Celkové umístění:  4. místo

 

Na další závody jsme vyrazili do Smrku, ale tentokrát jsme to pojali spíše jako trénink. V kvalifikaci jsem zajel 4. čas.

 

Start do první jízdy se mi vůbec nepovedl. Byl jsem někde vzadu startovního pole, nicméně jsem chytl dobré tempo a užíval jsem si to. V posledním kole jsem byl už na 4. místě. V posledních dvou zatáčkách se mi podařilo dostat před jezdce a dojet na 3. místě do cíle.

 

Do druhé rozjížďky byl start zase tragický. Musel jsem to opět začít stahovat zezadu. Bohužel to stačilo jenom na 4. místo v jízdě. Celkově nepopulární 4. místo. Hrozné starty mě bohužel připravily o lepší výsledek.

 

Text: Jakub Hejný

 

Další REPORTY

Nasněžilo…jdeme závodit!

Matyáš Vinkler se namísto klasických zimních radovánek rozhodl vyrazit ještě na jeden závod. V Dlouhé Loučce si zajezdil na sněhu, ale ani pořádné bahenní lázně na sebe nenechaly dlouho čekat. Jak to Maty zvládl? Dozvíš se v článku.

Přečtěte si více >

Cíl zněl jasně!

Kvůli jednomu vynechanému závodu se Matyáš Vinkler bohužel propadl celkovým pořadím Offroad maratonu. Na posledním podniku v Šiklově Mlýně si tedy předsevzal jasný cíl…chtěl si to hlavně užít. Jak se to Matymu podařilo? Hledej v článku.

Přečtěte si více >

Kuneš má ve Zvoli natrénováno

Pavel Kuneš se ukázal i na Posledním tankování pořádaném na trati ve Zvoli. Celý den se mu nedařily starty, ale během rozjížděk vždy ukázal, jak dobře to tady má najeté. Jaký výsledek si nakonec vyzávodil? Dozvíš se v článku.

Přečtěte si více >