Závod v rámci tréninku

Jezdec: Jakub Hejný

Datum závodu : 14. 10. 2023
Název podniku : Vrk Smrk
Smrk u Třebíče
Kategorie : Profi
Celkové umístění:  4. místo

 

Na další závody jsme vyrazili do Smrku, ale tentokrát jsme to pojali spíše jako trénink. V kvalifikaci jsem zajel 4. čas.

 

Start do první jízdy se mi vůbec nepovedl. Byl jsem někde vzadu startovního pole, nicméně jsem chytl dobré tempo a užíval jsem si to. V posledním kole jsem byl už na 4. místě. V posledních dvou zatáčkách se mi podařilo dostat před jezdce a dojet na 3. místě do cíle.

 

Do druhé rozjížďky byl start zase tragický. Musel jsem to opět začít stahovat zezadu. Bohužel to stačilo jenom na 4. místo v jízdě. Celkově nepopulární 4. místo. Hrozné starty mě bohužel připravily o lepší výsledek.

 

Text: Jakub Hejný

 

Další REPORTY

Zkušenost má cenu zlata

První letošní seniorský mistrák se konal na dalečínské jedničce, což nebylo úplně košer pro Míru Kučeru. Místní trať mu totiž moc nesedí, takže na něho čekala skutečná výzva. Jak se s tím vypořádal? Dozvíš se v článku.

Přečtěte si více >

Jednou za čas i ten motokros

Zarytý endurák Radek Grulich po delší době vyrazil na motokroseové závody, které se konaly na trati v Zábřehu. Ve velké konkurenci si určitě parádně zazávodil. Co na to říká? Dočteš se v článku.

Přečtěte si více >

Pozdě, ale přece!

Radek Grulich začal s přípravami na novou sezónu o něco později, ale i to se samozřejmě cení. Jak sám řekl, stačí už jen shodit pár kilo a může se vrhnout do dalšího závodění. Více hledej v článku.

Přečtěte si více >