Přidejte se k nám!

Naši Partneři

Všem sponzorům a partnerům jsme neskonale vděčni za podporu. To díky nim to můžeme dělat tak dobře!

REGION, spol s.r.o.​

Ocelová lana, řežězy, vázací prostředky Společnost REGION, spol. s r.o., byla založena v roce 1991. V posledních letech jsme se v daném sortimentu stali významným dodavatelem českého trhu.Všechny lana, řetězy, vázací prostředky a jejich příslušenství jsou dodávány dle norem EN, ČSN, ČSN ISO nebo DIN. Certifikace systému managementu jakosti dle EN ISO 9001:2008

AM - PROFI

Založena v roce 1992. Firma ve svém sortimentu od začátku nabízí automobilové i motocyklové oleje. Koncem devadesátých let nabídka rozšířena o náhradní díly pro motocykly. Pro servisy zajišťujeme náhradní díly pro motocykly, profesionální nářadí, zvedací techniku, technické informace.

Kovar Water Treatment GmbH Co.KG

Firma je na trhu více jak 10 let. Mámé vlastní degign a výrobu mineralizovaných systémů, zařízení pro úpravu čerstvé vody, sanitární sladkovodní jednotky. Poskytujeme komplexní servisní služby, pomůžeme Vám s plánováním služeb, náhradních dílů, atd.

Krismol s.r.o.

Rodinná firma zabývající se dopravou již od roku 1995 jako fa. Miroslav Smola. Pro modernizaci a rozšíření vozového parku v roce 2013 založili společnost KRISMOL s.r.o. Dnes se zabývají nejen dopravou, ale i spedicí a skladováním. Zajišťují a převezou i nadrozměrné zboží. Zajišťují přepravu jak po celé ČR tak i po zemích EU (převážně Německo, Rakousko).

Motorex

Motocyklisté a jejich stroje dnes kladou maximální požadavky na současnougeneraci olejů, maziv a prostředků.Výrobky řady MOTOREX MOTOLINE mají svůj původ v závodním sportu tam, kde jezdec a jeho stroj narážejí na stále vyšší výkonnostní hranice a kde je materiál vystavován naprostému maximu zatížení.

ATM CZ

Od roku 2008 provádějí kompletní realizace hrubých terénních úprav (HTÚ), tedy stabilizace zemin včetně předcházející demolice a následného zpracování stavebního odpadu. Realizují frézování vozovek, zhotovují konstrukce zemní pláně pod halovými objekty i dopravními komunikacemi, armovaná zemní tělesa, stabilizace zemin a další.

Rětězy Vamberk spol s.r.o

Firma Řetězy Vamberk je jedním z největších výrobců válečkových, dopravních a speciálních řetězů ve střední střední Evropě. Společnost byla založena v roce 1992, ale začátek výroby řetězů v závodě se datuje již od roku 1952. Od svého vzniku se firma orientuje na vysoce kvalitní výrobky, také proto získala v roce 1993 certifikát řízení

jakosti ISO, jako jedna vůbec z prvních v České republice.

Pegas

Opravy automobilů, náhradní díly pro všechny tipy vozidel, autoservis, autoškola. Poskytujeme pro vás široké spektrum služeb, které jako motoristé potřebujete pro bezpečné cestování vašimi vozidly. Naši mechanici jsou specialisté ve svém oboru, jsou pravidelně a důkladně školeni a nabízí vám bohaté zkušenosti v oblasti řešení problémů automobilů všech značek. *nově otevřená prodejna Olomouc

Rexonix

Jsme ryze českou společností. Svým zákazníkům nabízíme specializované a odborné služby v oblasti IT/ICT s pokrytím celé ČR.
Díky svému rozsáhlému technickému zázemí disponujeme kvalitními zdroji v oblasti outsourcingových služeb bez ohledu na infrastrukturní či aplikační dodávku služeb.

KLEON Group

Společnost KLEON Group navazuje na dlouholetou rodinnou tradici, která trvá již po 4 generace. Novodobá historie firmy vychází z 25 leté zkušenosti v oblasti regálových systémů a na tuto oblast navazujících odvětví, jako jsou bezpečnostní zábrany, válečkové dráhy a další služby v oblasti intralogistiky.

R-Aqua WS s.r.o.

Firma se zabívá výrobou a kompletování zařízení na reversní osmózu. Proces je založen na aplikaci vnějšího tlaku ze strany koncentrovanějšího roztoku, což způsobí obrácení přirozeného jevu osmózy.

 

AMS Špaček

Rychnov nad Kněžnou, Na Jamách. Opravy aut a motocyklů. Rozvody, brzy, oleje, převodovky, pneu, opravy motorů, tlumiče.

Tara International s.r.o.

Působí natrhu reklamních deštníků již od roku 1997.Své dlouholeté zkušenosti pak promítá především do více než příznivých cen a v našich podmínkách nevídaného sortimentu reklamních deštníků. Dovolte, abychom Vás přivítali v našem internetovém katalogu, který představuje ucelený výběr více než padesáti typů holových a skládacích deštníků vhodných především pro reklamní účely.

Jiří Knopp Zámečnictví

Výroba nožířských výrobků, nástrojů a železářských výrobků Velkoobchod a maloobchod; opravy a údržba motorových vozidel Opravy a údržba motorových vozidel, kromě motocyklů

STAMONT STAVEBNINY

Na trhu se stavebními materiály působíme již od roku 1994 a jsme jedním z největších distributorů kompletních stavebních materiálů v regionu. V našich prodejnách nabízíme komplexní stavební materiály a příslušenství pro stavby a rekonstrukce včetně dopravy materiálů na místo stavby. Poskytujeme také kvalitní odborné poradenství.

INAXES s.r.o.

Orientuje se na prodej a servis nových CNC obráběcích strojů, na trh dodávají INAXES vertikální a horizontální obráběcí centra, CNC soustruhy s rovným i šikmým ložem, soustružnická centra a vertikální frézky pod stejnojmenou obchodní značkou INAXES

AUTODOPRAVA - František Brázda

Import – Export Itálie

Sběrná služba do 1kg do 25t

Kontakt: brazdaf@seznam.cz

Tomáš Franc - Právní služby

Právnická a poradenská činnost. Tomáš je fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona nezapsána v obchodním rejstříku se sídlem v obci Hradec Králové.

Mgr. Jaromír Franc - Právní služby

Exekutorský nebo notářský zápis se svolením k vykonatelnosti. Rozhodnutí orgánu státní správy a územní samosprávy včetně platebních výměrů, výkazů nedoplatků ve věcech daní a poplatků, jakož i smíry schválené těmito orgány. Rozhodnutí a výkaz nedoplatků ve věcech nemocenského pojištění a sociálního zabezpečení. Jiná rozhodnutí a schválené smíry a listiny, jejichž výkon připouští zákon

eBrána s.r.o.

tvorba webových stránek, eshopu, internetová reklama a SEO kreativní grafika, internetový marketing. Vytváříme vysoce kvalitní stránky, které si může dovolit každý. Dopřejte své frimě web, který vás a vaše podnikání bude prezentovat v tom nejlepším světle.

Autoservis Mňuk - Autoservis spol s.r.o.

Servis vozů všech věkových kategorií. Působíme již 31 let ve Vysokém Mýtě. Používáme nejmodernější servisní vybavení. Vždy víte, za co platíte. Pečujeme o více jak 2 000 vozů ročně. Ovládáme aktuální technologické postupy. Nonstop asistenční a odtahová služba

METALLGAS

Nabízíme široké spektrum nejrůznějších materiálů: hutní, jakostní, hliníkové materiály, desky makrolon, stavební prvky a mnoho dalších. Mimo dodávky materiálů poskytují služby s tímto druhem zboží spojené. Jedná se například o dělení materiálů dle požadavků zákazníka.

AHV ekologický servis s.r.o.

Likvidace ostatních a nebezpečných odpadů. Poskytnutí individuálního, odborného a včasného přístupu. Postupným vývojem a zvyšujícím se požadavkům zákazníků na kvalitu služby, došlo k přestěhování firmy do nového areálu, ve kterém jsme vybudovali provozy rozdělené dle nabízejících služeb.

PROFIA TRANS s.r.o.

Naše firma, sídlící v obci Blížkovice, okres Znojmo, Vám nabízí služby v oblasti vnitrostátní a mezinárodní kamionové dopravy. Zajišťujeme přepravu zboží pod kontrolovanou teplotou (chlazené, mražené), přepravu zboží klasickým plachtovým návěsem a expresní přepravu kusových zásilek. Kontakt: Aleš Procházka tel: 606 215 118 Blížkovice 357, 671 55 Blížkovice alesprochazko@seznam.cz

AUTOTEST STK spol s.r.o.

Naše firma Provádí STK osobních i nákladních automobilů, traktorů, autobusů s hmotností do 3,5 tun. Je lokalizovaná ve Vysokém Mýtě