Velké souboje byly odměněny

Jezdec: Viktor Špaček

Datum závodu : 17. 6. 2023
Název podniku : Nova motocross cup
Trutnov
Kategorie : Hobby 45 – 54 let
Celkové umístění:  3. místo

 

Trutnov moc v oblibě nemám, ale i tak tam jezdím na závody rád. Hlásili přeháňky, ale nakonec se objevil jen drobný deštík, který rozhodně nebyl na škodu. V kvalifikaci jsem dojel ze všech tří kategorií čtvrtý a v mojí skupině z toho vyšlo 3. místo.

 

Do první jízdy jsem odstartoval třetí, ale nějak jsem se nemohl dostat do tempa a v cíli mi patřila 4. pozice. Do druhé jízdy jsem vyrazil jako první, ale postupně jsem se propadl na 3. místo, o které jsme sváděli velký boj. Hezky jsem si zazávodil a celkové 3. místo mi bylo odměnou.

 

Na závodech byla dobrá parta kluků z teamu, s kterými jsme si vzájemně fandili. Před letní pauzou jdu na operaci s kolenem, s kterým mám dost problémy, tak snad se na konci prázdnin vrátím v pořádku a v plné síle. Děkuji teamu za podporu a těším se na další závody.

 

Text: Viktor Špaček

 

Další REPORTY

Kvalifikace není všechno

Pavel Kučera závodil i na Slovenském poháru v Šenkvicích. V ranní kvalifikaci se mu sice moc nedařilo, ale vše si vynahradil dobrými starty a možná mu přálo i trochu štěstí. Byla bedna? Dočteš se v článku.

Přečtěte si více >

To si nemohl nechat ujít

Míra Kučera vyrazil i na seniorské mistrovství republiky, a to do Opatova. Vzhledem k tomu, jak má zdejší trať rád, opominul i lehké nachlazení a na závody vyrazil. Jak se mu v takovém stavu jezdilo? Dočteš se v článku.

Přečtěte si více >