Velké souboje byly odměněny

Jezdec: Viktor Špaček

Datum závodu : 17. 6. 2023
Název podniku : Nova motocross cup
Trutnov
Kategorie : Hobby 45 – 54 let
Celkové umístění:  3. místo

 

Trutnov moc v oblibě nemám, ale i tak tam jezdím na závody rád. Hlásili přeháňky, ale nakonec se objevil jen drobný deštík, který rozhodně nebyl na škodu. V kvalifikaci jsem dojel ze všech tří kategorií čtvrtý a v mojí skupině z toho vyšlo 3. místo.

 

Do první jízdy jsem odstartoval třetí, ale nějak jsem se nemohl dostat do tempa a v cíli mi patřila 4. pozice. Do druhé jízdy jsem vyrazil jako první, ale postupně jsem se propadl na 3. místo, o které jsme sváděli velký boj. Hezky jsem si zazávodil a celkové 3. místo mi bylo odměnou.

 

Na závodech byla dobrá parta kluků z teamu, s kterými jsme si vzájemně fandili. Před letní pauzou jdu na operaci s kolenem, s kterým mám dost problémy, tak snad se na konci prázdnin vrátím v pořádku a v plné síle. Děkuji teamu za podporu a těším se na další závody.

 

Text: Viktor Špaček

 

Další REPORTY

Trvalo to čtyři roky

Po čtyřech letech se v Benátkách u Litomyšle konečně uspořádal nějaký závod. Maty Vinkler neváhal a vyrazil si sem zazávodit a nejen pro něho to bylo tak trochu nostalgické. Přečti si článek a dozvíš se víc.

Přečtěte si více >