Lačňákova premiéra v Bělé

Jezdec: Karel Lačňák

Datum závodu : 24. 6. 2023
Název podniku : Chalupa cup
Bělá u Jevíčka
Kategorie : Hobby MX1
Celkové umístění:  9. místo

 

Před závody jsem nevěděl, co od toho čekat, protože jsem na místní trati nikdy nejel. První trénink tedy proběhl ve znamení seznamování s terénem, ale neměl jsem z něho úplně dobrý pocit. Kvalifikace už byla lepší, ale pořád to nebylo ono a trať mi stále neseděla.

 

V první rozjížďce jsem předjel pár jezdců a jízda mě už i bavila. Akorát jsem pak zjistil, že to byla druhá kategorie… ale nevadí. Druhá rozjížďka měla podobný průběh. Už i trati jsem docela přišel na chuť, jen se dost prášilo.

 

Text: Karel Lačňák

 

Další REPORTY

Zkušenost má cenu zlata

První letošní seniorský mistrák se konal na dalečínské jedničce, což nebylo úplně košer pro Míru Kučeru. Místní trať mu totiž moc nesedí, takže na něho čekala skutečná výzva. Jak se s tím vypořádal? Dozvíš se v článku.

Přečtěte si více >

Jednou za čas i ten motokros

Zarytý endurák Radek Grulich po delší době vyrazil na motokroseové závody, které se konaly na trati v Zábřehu. Ve velké konkurenci si určitě parádně zazávodil. Co na to říká? Dočteš se v článku.

Přečtěte si více >

Pozdě, ale přece!

Radek Grulich začal s přípravami na novou sezónu o něco později, ale i to se samozřejmě cení. Jak sám řekl, stačí už jen shodit pár kilo a může se vrhnout do dalšího závodění. Více hledej v článku.

Přečtěte si více >