Název podniku : Nova motocross cup
Opatov
Kategorie : 85 ccm
Celkové umístění:  10. místo

V sobotu 3. 6. 2023 jsem se opět zúčastnil dalšího závodu Nova motocross cupu v Opatově. I přes to, že jsem tři dny před závodem ležel s virózou, rozhodl jsem se to zkusit.

Trénink byl pro mě dost těžký ve smyslu, že se mi dost špatně dýchalo. S tím mi potom pomohl Vojta Jirman a jeho zázračné kapky zabraly.

V kvalifikaci jsem se hned v úvodu zapletl do hromadného pádu a vyjížděl až poslední. I přes bolest ramene, které nebylo ještě doléčené po pádu v Litovli, jsem si vydřel 10. místo.

Start do první rozjížďky nevypadal ideálně, ale snažil jsem se prokousávat dopředu v cíli z toho bylo 10. místo. Druhá rozjížďka se podobala té první, ale tu jsem si víc užil. Opět jsem dojel na 10. pozici a celkově skončil také na 10. místě.

Opatov je moc pěkná trať, ale je potřeba ji mít najetou. Děkuji REGION racing teamu za podporu.

Text: Matyáš Vinkler

Další REPORTY

Sám tomu nemohl uvěřit

Erik Provazník vyrazil do Polska, kde se pořádal další závod mistroství světa v Supermotu. Tentokrát byl na motorce jako doma a podařil se mu zajet opravdu neuvěřitelný výsledek, i když pak… Přečti si článek a dozvíš se o tom víc.