Nekoranec závodil v Heřmanicích

Jezdec: Jakub Nekoranec

Datum závodu : 3. 6. 2023
Název podniku : Chalupa cup
Dolní Heřmanice
Kategorie : Ama MX2
Celkové umístění:  3. místo

 

V tréninku vypadala trať pěkně a jelo se mi dobře. To stejné platilo i pro kvalifikaci, kde jsem zajel 2. nejlepší čas.

 

Před první jízdou nám trať dost nakropili, což mi vůbec nesedlo. Po špatném startu jsem dost jezdců předjel a pohyboval se asi kolem 5. místa. Následně jsem měl ale lehký pád v zatáčce, čímž jsem o několik pozic přišel. Nicméně se mi to ještě v závěru podařilo dotáhnout na 6. místo.

 

Do druhé jízdy jsem odstartoval asi na 4. pozici. Hned se mi povedlo dostat na 3. místo a na tom jsem taky dojel do cíle. Celkově mi to vyšlo také na 3. místo.

 

Text: Jakub Nekoranec

 

Další REPORTY

Nasněžilo…jdeme závodit!

Matyáš Vinkler se namísto klasických zimních radovánek rozhodl vyrazit ještě na jeden závod. V Dlouhé Loučce si zajezdil na sněhu, ale ani pořádné bahenní lázně na sebe nenechaly dlouho čekat. Jak to Maty zvládl? Dozvíš se v článku.

Přečtěte si více >

Cíl zněl jasně!

Kvůli jednomu vynechanému závodu se Matyáš Vinkler bohužel propadl celkovým pořadím Offroad maratonu. Na posledním podniku v Šiklově Mlýně si tedy předsevzal jasný cíl…chtěl si to hlavně užít. Jak se to Matymu podařilo? Hledej v článku.

Přečtěte si více >

Kuneš má ve Zvoli natrénováno

Pavel Kuneš se ukázal i na Posledním tankování pořádaném na trati ve Zvoli. Celý den se mu nedařily starty, ale během rozjížděk vždy ukázal, jak dobře to tady má najeté. Jaký výsledek si nakonec vyzávodil? Dozvíš se v článku.

Přečtěte si více >