Nekoranec závodil v Heřmanicích

Jezdec: Jakub Nekoranec

Datum závodu : 3. 6. 2023
Název podniku : Chalupa cup
Dolní Heřmanice
Kategorie : Ama MX2
Celkové umístění:  3. místo

 

V tréninku vypadala trať pěkně a jelo se mi dobře. To stejné platilo i pro kvalifikaci, kde jsem zajel 2. nejlepší čas.

 

Před první jízdou nám trať dost nakropili, což mi vůbec nesedlo. Po špatném startu jsem dost jezdců předjel a pohyboval se asi kolem 5. místa. Následně jsem měl ale lehký pád v zatáčce, čímž jsem o několik pozic přišel. Nicméně se mi to ještě v závěru podařilo dotáhnout na 6. místo.

 

Do druhé jízdy jsem odstartoval asi na 4. pozici. Hned se mi povedlo dostat na 3. místo a na tom jsem taky dojel do cíle. Celkově mi to vyšlo také na 3. místo.

 

Text: Jakub Nekoranec

 

Další REPORTY

Zkušenost má cenu zlata

První letošní seniorský mistrák se konal na dalečínské jedničce, což nebylo úplně košer pro Míru Kučeru. Místní trať mu totiž moc nesedí, takže na něho čekala skutečná výzva. Jak se s tím vypořádal? Dozvíš se v článku.

Přečtěte si více >

Jednou za čas i ten motokros

Zarytý endurák Radek Grulich po delší době vyrazil na motokroseové závody, které se konaly na trati v Zábřehu. Ve velké konkurenci si určitě parádně zazávodil. Co na to říká? Dočteš se v článku.

Přečtěte si více >

Pozdě, ale přece!

Radek Grulich začal s přípravami na novou sezónu o něco později, ale i to se samozřejmě cení. Jak sám řekl, stačí už jen shodit pár kilo a může se vrhnout do dalšího závodění. Více hledej v článku.

Přečtěte si více >