V Pacově to zkrátka umí

Jezdec: Miroslav Kučera

Datum závodu : 9. 4. 2023
Název podniku : SMS Jižní Čechy
Pacov
Kategorie : MX2
Celkové umístění:  30. místo

 

Vydatný déšť, bahno a koleje. Tak to byla jistota, která nás na dalším závodě KP JČ v Pacovĕ měla prověřit. Musím ale uznat, že organizátoři z Pacova to opravdu umí a i za takových podmínek probíhá vše bez potíží.

 

Kvalifikace byla dost náročná, což se odrazilo i na výsledcích. Bylo vidět, že jsem jel dost na jistotu a 33. místo mě moc nepotěšilo, ve dvácách jsem obsadil 8. místo.

 

Do první jízdy jsem odstartoval okolo 30. místa a snažil se neudělat chybu, což se mi kupodivu dařilo a postupně jsem i udolal některé ze soupeřů. Do cíle jsem dojel na 26. místě, ve dvácách na 6. místĕ.

 

Do druhé jízdy jsem odstartoval okolo 34. pozice a dařilo se mi podobně. Dopracoval jsem se na celkově 30. pozici. Ve dvácách 7. místo. Celkově ve dvácách z toho vyšla 6. příčka, takže jsem byl za daných podmínek docela spokojený.

 

Text: Miroslav Kučera

 

Další REPORTY

Smolný závod na sněhu

Tomáš Fogl vytáhl svojí novou mašinu a vyrazil ji vyzkoušet na motoskijöring do Rudníku. Bohužel však časté pády a technické problémy vyřadily tým Fogl – Sabota z hlavního závodu. Jak to celé probíhalo? Dozvíš se v článku.

Přečtěte si více >

Zima se vrátila

A pak zase odešla… Na jeden víkend se počasí umoudřilo a dovolilo uspořádat letošní první závod v motoskijöringu. Jak se v Rudníku dařilo Krušinovi a jeho parťákovi? Dočteš se v článku.

Přečtěte si více >