Špaček byl s prvním závodem spokojen

Jezdec: Viktor Špaček

Datum závodu : 23. 4. 2023
Název podniku : Nova motocross cup
Třemošnice
Kategorie : Hobby 45 – 54 let
Celkové umístění:  3. místo

 

Třemošnice nepatří zrovna mezi moje oblíbené tratě a moc se mi tam proto nechtělo. Nakonec jsem se ale na motorce cítil dobře a jízda mě bavila.

 

Do kvalifikace jsem odstartoval cca na sedmém místě. Po pár kolech mi patřilo druhé místo a v takovém pořadí jízda skončila.

 

V první rozjížďce se mi jelo skvěle. Tři kola na prvním místě byly fajn do doby než začalo pršet. Trať hodně klouzala a na to jsem doplatil. Po pádu jsem se propadl na čtvrté místo a cílem jsem nakonec projížděl třetí.

 

Do druhé rozjížďky jsem pro jistotu zvolil opatrnější způsob jízdy a vyšla z toho zase trojka. Celkem mi to tedy dalo také na třetí místo, což je na první závody super umístění. Děkuji všem a Teamu za podporu a těším se na další závod do Opatova.

 

Text: Viktor Špaček

 

Další REPORTY

Kvalifikace není všechno

Pavel Kučera závodil i na Slovenském poháru v Šenkvicích. V ranní kvalifikaci se mu sice moc nedařilo, ale vše si vynahradil dobrými starty a možná mu přálo i trochu štěstí. Byla bedna? Dočteš se v článku.

Přečtěte si více >

To si nemohl nechat ujít

Míra Kučera vyrazil i na seniorské mistrovství republiky, a to do Opatova. Vzhledem k tomu, jak má zdejší trať rád, opominul i lehké nachlazení a na závody vyrazil. Jak se mu v takovém stavu jezdilo? Dočteš se v článku.

Přečtěte si více >