Trefa do „Černého“

Jezdec: Klára Černá

Datum závodu : 14. 10. 2023
Název podniku : Memoriál Jiřího Doležala
Velká Losenice
Kategorie : Ženy
Celkové umístění:  5. místo

 

V sobotu jsem se vydala na závody u nás ve Velké Losenici. Jednalo se o 3. ročník Memoriálu Jiřího Doležala. Losenická trať je mi známá, a tak jsem byla spíše zvědavá, kolik se nás sejde.

 

Tréninky jsme jely společně s veterány, ale jelikož je startovní rošt pro 15 motorek a v obou kategoriích nás bylo poměrně dost, tak jsme závodní rozjížďky jely samostatně jako ženy.

 

Start do první jízdy se mi opravdu povedl. V první zatáčce po startu jsem byla první. Musím říct, že to byl opravdu skvělý pocit. Celý závod jsem soupeřila se slečnou, která mi, když jsem začínala jezdit, dávala kolo. Podařilo se mi ji udržet za sebou a do cíle jsem tak dojela na 5. místě.

 

Start do druhé jízdy byl také vydařený. V zatáčce jsem byla druhá. V podstatě se opakoval scénář první rozjížďky a opět jsem do cíle dojela na 5. pozici.

 

Celkově mi to tedy dalo 5. místo, ale s tímto výsledkem jsem naprosto spokojená a závody jsem si maximálně užila.

 

Text: Klára Černá

 

Další REPORTY

Zkušenost má cenu zlata

První letošní seniorský mistrák se konal na dalečínské jedničce, což nebylo úplně košer pro Míru Kučeru. Místní trať mu totiž moc nesedí, takže na něho čekala skutečná výzva. Jak se s tím vypořádal? Dozvíš se v článku.

Přečtěte si více >

Jednou za čas i ten motokros

Zarytý endurák Radek Grulich po delší době vyrazil na motokroseové závody, které se konaly na trati v Zábřehu. Ve velké konkurenci si určitě parádně zazávodil. Co na to říká? Dočteš se v článku.

Přečtěte si více >

Pozdě, ale přece!

Radek Grulich začal s přípravami na novou sezónu o něco později, ale i to se samozřejmě cení. Jak sám řekl, stačí už jen shodit pár kilo a může se vrhnout do dalšího závodění. Více hledej v článku.

Přečtěte si více >