Trefa do „Černého“

Jezdec: Klára Černá

Datum závodu : 14. 10. 2023
Název podniku : Memoriál Jiřího Doležala
Velká Losenice
Kategorie : Ženy
Celkové umístění:  5. místo

 

V sobotu jsem se vydala na závody u nás ve Velké Losenici. Jednalo se o 3. ročník Memoriálu Jiřího Doležala. Losenická trať je mi známá, a tak jsem byla spíše zvědavá, kolik se nás sejde.

 

Tréninky jsme jely společně s veterány, ale jelikož je startovní rošt pro 15 motorek a v obou kategoriích nás bylo poměrně dost, tak jsme závodní rozjížďky jely samostatně jako ženy.

 

Start do první jízdy se mi opravdu povedl. V první zatáčce po startu jsem byla první. Musím říct, že to byl opravdu skvělý pocit. Celý závod jsem soupeřila se slečnou, která mi, když jsem začínala jezdit, dávala kolo. Podařilo se mi ji udržet za sebou a do cíle jsem tak dojela na 5. místě.

 

Start do druhé jízdy byl také vydařený. V zatáčce jsem byla druhá. V podstatě se opakoval scénář první rozjížďky a opět jsem do cíle dojela na 5. pozici.

 

Celkově mi to tedy dalo 5. místo, ale s tímto výsledkem jsem naprosto spokojená a závody jsem si maximálně užila.

 

Text: Klára Černá

 

Další REPORTY

Nasněžilo…jdeme závodit!

Matyáš Vinkler se namísto klasických zimních radovánek rozhodl vyrazit ještě na jeden závod. V Dlouhé Loučce si zajezdil na sněhu, ale ani pořádné bahenní lázně na sebe nenechaly dlouho čekat. Jak to Maty zvládl? Dozvíš se v článku.

Přečtěte si více >

Cíl zněl jasně!

Kvůli jednomu vynechanému závodu se Matyáš Vinkler bohužel propadl celkovým pořadím Offroad maratonu. Na posledním podniku v Šiklově Mlýně si tedy předsevzal jasný cíl…chtěl si to hlavně užít. Jak se to Matymu podařilo? Hledej v článku.

Přečtěte si více >

Kuneš má ve Zvoli natrénováno

Pavel Kuneš se ukázal i na Posledním tankování pořádaném na trati ve Zvoli. Celý den se mu nedařily starty, ale během rozjížděk vždy ukázal, jak dobře to tady má najeté. Jaký výsledek si nakonec vyzávodil? Dozvíš se v článku.

Přečtěte si více >