Tajemství odhaleno!

Jezdec: Luboš Krušina

Datum závodu : 7. 10. 2023
Název podniku : Nova motocross cup
Třemošnice
Kategorie : Hobby 45 – 54 let
Celkové umístění:  16. místo

 

Za krásného počasí jsem se zúčastnil posledního a již sedmého závodu Nova cupu. Na pěkně upravené trati se jelo velmi slušně, a proto byl celý závod ve znamení vysokých rychlostí. Za poslední měsíc jsem totiž hodně změnil své návyky a tréninkové dávky a myslím, že to začíná být znát. Doufám, že to na začátku sezóny 2024 poznáte už i vy. Jinak jsem v celkovém hodnocení seriálu obsadil 11. místo. Dík za podporu.

 

Text: Luboš Krušina

 

Další REPORTY

Zkušenost má cenu zlata

První letošní seniorský mistrák se konal na dalečínské jedničce, což nebylo úplně košer pro Míru Kučeru. Místní trať mu totiž moc nesedí, takže na něho čekala skutečná výzva. Jak se s tím vypořádal? Dozvíš se v článku.

Přečtěte si více >

Jednou za čas i ten motokros

Zarytý endurák Radek Grulich po delší době vyrazil na motokroseové závody, které se konaly na trati v Zábřehu. Ve velké konkurenci si určitě parádně zazávodil. Co na to říká? Dočteš se v článku.

Přečtěte si více >

Pozdě, ale přece!

Radek Grulich začal s přípravami na novou sezónu o něco později, ale i to se samozřejmě cení. Jak sám řekl, stačí už jen shodit pár kilo a může se vrhnout do dalšího závodění. Více hledej v článku.

Přečtěte si více >