Tajemství odhaleno!

Jezdec: Luboš Krušina

Datum závodu : 7. 10. 2023
Název podniku : Nova motocross cup
Třemošnice
Kategorie : Hobby 45 – 54 let
Celkové umístění:  16. místo

 

Za krásného počasí jsem se zúčastnil posledního a již sedmého závodu Nova cupu. Na pěkně upravené trati se jelo velmi slušně, a proto byl celý závod ve znamení vysokých rychlostí. Za poslední měsíc jsem totiž hodně změnil své návyky a tréninkové dávky a myslím, že to začíná být znát. Doufám, že to na začátku sezóny 2024 poznáte už i vy. Jinak jsem v celkovém hodnocení seriálu obsadil 11. místo. Dík za podporu.

 

Text: Luboš Krušina

 

Další REPORTY

Nasněžilo…jdeme závodit!

Matyáš Vinkler se namísto klasických zimních radovánek rozhodl vyrazit ještě na jeden závod. V Dlouhé Loučce si zajezdil na sněhu, ale ani pořádné bahenní lázně na sebe nenechaly dlouho čekat. Jak to Maty zvládl? Dozvíš se v článku.

Přečtěte si více >

Cíl zněl jasně!

Kvůli jednomu vynechanému závodu se Matyáš Vinkler bohužel propadl celkovým pořadím Offroad maratonu. Na posledním podniku v Šiklově Mlýně si tedy předsevzal jasný cíl…chtěl si to hlavně užít. Jak se to Matymu podařilo? Hledej v článku.

Přečtěte si více >

Kuneš má ve Zvoli natrénováno

Pavel Kuneš se ukázal i na Posledním tankování pořádaném na trati ve Zvoli. Celý den se mu nedařily starty, ale během rozjížděk vždy ukázal, jak dobře to tady má najeté. Jaký výsledek si nakonec vyzávodil? Dozvíš se v článku.

Přečtěte si více >