Soustředili jsme se v Říkově

Celá akce začala opět v pátek, a to klasickým nájezdem do depa. Depo zde leží částečně ve stínu a místní nám ho posekali. Nechyběla ani připravená sprcha a wc. Trenéři si ani moc nevydechli a začalo se!!

 

Administrativní přejímka, track walk, dovoz dílů pro svěřence… no, bylo toho dost. Hned na to se podávala večeře a my mohli odpovídat na dotazy svěřenců a řešit jejich všelijaké problémy.

 

Hned, jak se začalo stmívat, se spustilo kropení. Trysky a hadice, vše jelo!! A kropilo se do 1:30 v noci. V 6:00 ráno realizační team opět nastoupil do akce a dráhu kropil.

 

Následně na všechny čekala rozcvička a protažení a mohlo se jít na trať. Při prvním tréninku dostal každý svěřenec 2 x 15 minut, a to byl fakt idoš a místy i trochu bláto. 🤩🤩

 

Dále jsme se tradičně rozdělili do třech skupin: Pepa, Erik, Michal (každý měl na starosti cca 11 pilotů) a šlo se na úseky!! Yes, to bylo super a bavilo to jak trenéry tak svěřence.

 

Následoval oběd, kdy vše zajistil realizační team REGION RACING. Po obědě na nás čekaly opět úseky. Skupiny se však otočily a každý měl nyní jiný úsek a jiného trenéra. To už se začínalo prášit… na pražícím slunci se taková trať fakt ukropit nedá.

 

Další na programu byl start a rychlé kolo po 2-4 pilotech. Což si všichni asi 10krát zopakovali, prostě kdo jak stihl. Pak už byli vsichni K.O. a do poslední disciplíny open – pitline šlo už jen asi 5 jezdců z 33. Takže úspěšně unavení všichni piloti.

 

Děkujeme všem jezdcům za důvěru a zájem. Další projekt nás čeká na mistrovské trati v Opatově u Svitav, takže si všichni poznamenejte datum 27. – 28. září!

 

S pozdravem, realizační team REGION RACING

 

 

 

Další REPORTY