Provazník součástí Supermota národů

Jezdec: Erik Provazník

Datum závodu : 15. 10. 2023
Název podniku : Supermoto národů
Castelletto di Branduzo (ITA)
Kategorie : SMoN
Celkové umístění:  16. místo

 

Na Národech bojovalo 16 států světa. Česko postavilo tým ve složení Milan Sitnianský, Erik Provazník a Jan Ulman. Nám se podařilo mezi všemi kvalifikovat na 4. místě.

 

V první závodní rozjížďce Milan zajel zepředu 3. místo, já jsem zezadu dojížděl na 11. pozici. V druhé jízdě jsem zase zepředu vybojoval 8. místo, Jan zezadu dojížděl na 23. místě. Ve třetích jízdách Milan zepředu dovezl opět 3. místo a Jan zezadu dojel na 22. pozici.

 

3/3/8/11/22/23 … toto byla bilance teamu … škrtal se výsledek 23 (ten nejhorší). Součet bodů mezi všemi státy znamenalo až 6. pozici. Budeme bojovat a tvrdě trénovat na příští rok. Děkujeme všem za přízeň a důvěru.

 

Text: Erik Provazník

 

Další REPORTY

Nasněžilo…jdeme závodit!

Matyáš Vinkler se namísto klasických zimních radovánek rozhodl vyrazit ještě na jeden závod. V Dlouhé Loučce si zajezdil na sněhu, ale ani pořádné bahenní lázně na sebe nenechaly dlouho čekat. Jak to Maty zvládl? Dozvíš se v článku.

Přečtěte si více >

Cíl zněl jasně!

Kvůli jednomu vynechanému závodu se Matyáš Vinkler bohužel propadl celkovým pořadím Offroad maratonu. Na posledním podniku v Šiklově Mlýně si tedy předsevzal jasný cíl…chtěl si to hlavně užít. Jak se to Matymu podařilo? Hledej v článku.

Přečtěte si více >

Kuneš má ve Zvoli natrénováno

Pavel Kuneš se ukázal i na Posledním tankování pořádaném na trati ve Zvoli. Celý den se mu nedařily starty, ale během rozjížděk vždy ukázal, jak dobře to tady má najeté. Jaký výsledek si nakonec vyzávodil? Dozvíš se v článku.

Přečtěte si více >