Po roce Krušina zase naPosledy tankoval

Jezdec: Luboš Krušina

Datum závodu : 21. 10. 2023
Název podniku : Poslední tankování
Zvole
Kategorie : Veteran 50+
Celkové umístění:  13. místo

 

V sobotu se k nám vrátilo léto a my jsme to naležíte využili a užili si krásny závodní den. Na vylepšené trati ve Zvoli jsme se opět po roce sešli na Posledním tankování.

 

Vzhledem k tomu, že jsem velice významně změnil životní návyky. S tím se pomalu začínají dostavovat lepší a lepší výsledky. Za třinácté místo jsem byl rád. Poté, co jsme s Václavem Gangurem celý den předváděli boj o každý centimetr, se mi ho nakonec povedlo pokořit.

 

Tim se mi potvrdila správnost mého rozhodnutí a doufám, že se to promítne i na výsledcích v sezóně 2024.

 

Text: Luboš Krušina

 

Další REPORTY

Nasněžilo…jdeme závodit!

Matyáš Vinkler se namísto klasických zimních radovánek rozhodl vyrazit ještě na jeden závod. V Dlouhé Loučce si zajezdil na sněhu, ale ani pořádné bahenní lázně na sebe nenechaly dlouho čekat. Jak to Maty zvládl? Dozvíš se v článku.

Přečtěte si více >

Cíl zněl jasně!

Kvůli jednomu vynechanému závodu se Matyáš Vinkler bohužel propadl celkovým pořadím Offroad maratonu. Na posledním podniku v Šiklově Mlýně si tedy předsevzal jasný cíl…chtěl si to hlavně užít. Jak se to Matymu podařilo? Hledej v článku.

Přečtěte si více >

Kuneš má ve Zvoli natrénováno

Pavel Kuneš se ukázal i na Posledním tankování pořádaném na trati ve Zvoli. Celý den se mu nedařily starty, ale během rozjížděk vždy ukázal, jak dobře to tady má najeté. Jaký výsledek si nakonec vyzávodil? Dozvíš se v článku.

Přečtěte si více >