Název podniku : MMČR
Přerov
Kategorie : MX2
Celkové umístění:  22. místo

Trať v Přerově se mi zamlouvá, a tak jsem chtěl jet na poslední seniorský mistrák. Počasí přichystalo ideální motokrosové podmínky. Ranní tréninky jsem si užíval a podklad plný kolejí mi seděl, v kvalifikaci jsem zajel 20. čas, což bylo super. Tak trochu jsem začal přemýšlet nad tím, že bych mohl obsadit nějaké to bodované místo.

Do první jízdy jsem odstartoval na 20. pozici, což byl super začátek. Bohužel jsem se o jednu pozici v třetím kole propadl a na 21. příčce dojel až do cíle.

Do druhé jízdy jsem měl start ještě lepší a po prvním kole jsem se držel na 18. příčce. Pozice jsem však bohužel neudržel a postupně se propadl na 20. a nakonec na nebodované 21. místo. V závěru jsem udělal v jedné koleji chybu a jízdu jsem dokončil na konečné 22. pozici a takové umístění bylo i celkově.

22. místo ve velkém mistráku nepovažuji za tak špatné, ale byl jsem trochu zklamaný, že jsem nějaký ten bod neurval. Jednalo se asi o poslední závody na dváce v letošní sezóně. Jsem tedy rád, že jsem to zvládl bez úhony a těším se na dvěpade čtyřtakt. Děkuji za podporu svým rodičům a Region Racing Teamu.

Text: Miroslav Kučera

Další REPORTY

Sám tomu nemohl uvěřit

Erik Provazník vyrazil do Polska, kde se pořádal další závod mistroství světa v Supermotu. Tentokrát byl na motorce jako doma a podařil se mu zajet opravdu neuvěřitelný výsledek, i když pak… Přečti si článek a dozvíš se o tom víc.