Poslední závod na dváce

Jezdec: Miroslav Kučera

Datum závodu : 1. 10. 2023
Název podniku : MMČR
Přerov
Kategorie : MX2
Celkové umístění:  22. místo

 

Trať v Přerově se mi zamlouvá, a tak jsem chtěl jet na poslední seniorský mistrák. Počasí přichystalo ideální motokrosové podmínky. Ranní tréninky jsem si užíval a podklad plný kolejí mi seděl, v kvalifikaci jsem zajel 20. čas, což bylo super. Tak trochu jsem začal přemýšlet nad tím, že bych mohl obsadit nějaké to bodované místo.

 

Do první jízdy jsem odstartoval na 20. pozici, což byl super začátek. Bohužel jsem se o jednu pozici v třetím kole propadl a na 21. příčce dojel až do cíle.

 

Do druhé jízdy jsem měl start ještě lepší a po prvním kole jsem se držel na 18. příčce. Pozice jsem však bohužel neudržel a postupně se propadl na 20. a nakonec na nebodované 21. místo. V závěru jsem udělal v jedné koleji chybu a jízdu jsem dokončil na konečné 22. pozici a takové umístění bylo i celkově.

 

22. místo ve velkém mistráku nepovažuji za tak špatné, ale byl jsem trochu zklamaný, že jsem nějaký ten bod neurval. Jednalo se asi o poslední závody na dváce v letošní sezóně. Jsem tedy rád, že jsem to zvládl bez úhony a těším se na dvěpade čtyřtakt. Děkuji za podporu svým rodičům a Region Racing Teamu.

 

Text: Miroslav Kučera

 

Další REPORTY

Zkušenost má cenu zlata

První letošní seniorský mistrák se konal na dalečínské jedničce, což nebylo úplně košer pro Míru Kučeru. Místní trať mu totiž moc nesedí, takže na něho čekala skutečná výzva. Jak se s tím vypořádal? Dozvíš se v článku.

Přečtěte si více >

Jednou za čas i ten motokros

Zarytý endurák Radek Grulich po delší době vyrazil na motokroseové závody, které se konaly na trati v Zábřehu. Ve velké konkurenci si určitě parádně zazávodil. Co na to říká? Dočteš se v článku.

Přečtěte si více >

Pozdě, ale přece!

Radek Grulich začal s přípravami na novou sezónu o něco později, ale i to se samozřejmě cení. Jak sám řekl, stačí už jen shodit pár kilo a může se vrhnout do dalšího závodění. Více hledej v článku.

Přečtěte si více >