Poslední závod na dváce

Jezdec: Miroslav Kučera

Datum závodu : 1. 10. 2023
Název podniku : MMČR
Přerov
Kategorie : MX2
Celkové umístění:  22. místo

 

Trať v Přerově se mi zamlouvá, a tak jsem chtěl jet na poslední seniorský mistrák. Počasí přichystalo ideální motokrosové podmínky. Ranní tréninky jsem si užíval a podklad plný kolejí mi seděl, v kvalifikaci jsem zajel 20. čas, což bylo super. Tak trochu jsem začal přemýšlet nad tím, že bych mohl obsadit nějaké to bodované místo.

 

Do první jízdy jsem odstartoval na 20. pozici, což byl super začátek. Bohužel jsem se o jednu pozici v třetím kole propadl a na 21. příčce dojel až do cíle.

 

Do druhé jízdy jsem měl start ještě lepší a po prvním kole jsem se držel na 18. příčce. Pozice jsem však bohužel neudržel a postupně se propadl na 20. a nakonec na nebodované 21. místo. V závěru jsem udělal v jedné koleji chybu a jízdu jsem dokončil na konečné 22. pozici a takové umístění bylo i celkově.

 

22. místo ve velkém mistráku nepovažuji za tak špatné, ale byl jsem trochu zklamaný, že jsem nějaký ten bod neurval. Jednalo se asi o poslední závody na dváce v letošní sezóně. Jsem tedy rád, že jsem to zvládl bez úhony a těším se na dvěpade čtyřtakt. Děkuji za podporu svým rodičům a Region Racing Teamu.

 

Text: Miroslav Kučera

 

Další REPORTY

Nasněžilo…jdeme závodit!

Matyáš Vinkler se namísto klasických zimních radovánek rozhodl vyrazit ještě na jeden závod. V Dlouhé Loučce si zajezdil na sněhu, ale ani pořádné bahenní lázně na sebe nenechaly dlouho čekat. Jak to Maty zvládl? Dozvíš se v článku.

Přečtěte si více >

Cíl zněl jasně!

Kvůli jednomu vynechanému závodu se Matyáš Vinkler bohužel propadl celkovým pořadím Offroad maratonu. Na posledním podniku v Šiklově Mlýně si tedy předsevzal jasný cíl…chtěl si to hlavně užít. Jak se to Matymu podařilo? Hledej v článku.

Přečtěte si více >

Kuneš má ve Zvoli natrénováno

Pavel Kuneš se ukázal i na Posledním tankování pořádaném na trati ve Zvoli. Celý den se mu nedařily starty, ale během rozjížděk vždy ukázal, jak dobře to tady má najeté. Jaký výsledek si nakonec vyzávodil? Dozvíš se v článku.

Přečtěte si více >