Pišl byl mimo kondici

Jezdec: Lukáš Pišl

Datum závodu : 7. 10. 2023
Název podniku : Nova motocross cup
Třemošnice
Kategorie : Hobby 33 – 44 let
Celkové umístění:  7. místo

 

Trať v Třemošnici není zrovna moje parketa. A přestože jsem v závodní den nebyl úplně v nejlepší kondici, ty poslední závody v seriálu Nova motocross cup jsem odjet chtěl.

 

Kvalifikaci jsem si proto zajel volným tempem, abych si hlavně vyzkoušel start a šetřil se na hlavní závod.

 

V první rozjížďce se mi nedařilo dostat do tempa, se kterým bych byl spokojený. V druhé rozjížďce mi pro změnu už hned po startu bylo jasné, že to lepší nebude. Celkově se mi v závodu moc nedařilo, skončil jsem na 7. místě.

 

Text: Lukáš Pišl

 

Další REPORTY

Zkušenost má cenu zlata

První letošní seniorský mistrák se konal na dalečínské jedničce, což nebylo úplně košer pro Míru Kučeru. Místní trať mu totiž moc nesedí, takže na něho čekala skutečná výzva. Jak se s tím vypořádal? Dozvíš se v článku.

Přečtěte si více >

Jednou za čas i ten motokros

Zarytý endurák Radek Grulich po delší době vyrazil na motokroseové závody, které se konaly na trati v Zábřehu. Ve velké konkurenci si určitě parádně zazávodil. Co na to říká? Dočteš se v článku.

Přečtěte si více >

Pozdě, ale přece!

Radek Grulich začal s přípravami na novou sezónu o něco později, ale i to se samozřejmě cení. Jak sám řekl, stačí už jen shodit pár kilo a může se vrhnout do dalšího závodění. Více hledej v článku.

Přečtěte si více >