Pišl byl mimo kondici

Jezdec: Lukáš Pišl

Datum závodu : 7. 10. 2023
Název podniku : Nova motocross cup
Třemošnice
Kategorie : Hobby 33 – 44 let
Celkové umístění:  7. místo

 

Trať v Třemošnici není zrovna moje parketa. A přestože jsem v závodní den nebyl úplně v nejlepší kondici, ty poslední závody v seriálu Nova motocross cup jsem odjet chtěl.

 

Kvalifikaci jsem si proto zajel volným tempem, abych si hlavně vyzkoušel start a šetřil se na hlavní závod.

 

V první rozjížďce se mi nedařilo dostat do tempa, se kterým bych byl spokojený. V druhé rozjížďce mi pro změnu už hned po startu bylo jasné, že to lepší nebude. Celkově se mi v závodu moc nedařilo, skončil jsem na 7. místě.

 

Text: Lukáš Pišl

 

Další REPORTY

Nasněžilo…jdeme závodit!

Matyáš Vinkler se namísto klasických zimních radovánek rozhodl vyrazit ještě na jeden závod. V Dlouhé Loučce si zajezdil na sněhu, ale ani pořádné bahenní lázně na sebe nenechaly dlouho čekat. Jak to Maty zvládl? Dozvíš se v článku.

Přečtěte si více >

Cíl zněl jasně!

Kvůli jednomu vynechanému závodu se Matyáš Vinkler bohužel propadl celkovým pořadím Offroad maratonu. Na posledním podniku v Šiklově Mlýně si tedy předsevzal jasný cíl…chtěl si to hlavně užít. Jak se to Matymu podařilo? Hledej v článku.

Přečtěte si více >

Kuneš má ve Zvoli natrénováno

Pavel Kuneš se ukázal i na Posledním tankování pořádaném na trati ve Zvoli. Celý den se mu nedařily starty, ale během rozjížděk vždy ukázal, jak dobře to tady má najeté. Jaký výsledek si nakonec vyzávodil? Dozvíš se v článku.

Přečtěte si více >