Paradox u Špačka funguje

Jezdec: Viktor Špaček

Datum závodu : 24. 9. 2023
Název podniku : Nova motocross cup
Klášterec nad Orlicí
Kategorie : Hobby 45 – 54 let
Celkové umístění:  3. místo

 

Kláštreckou trať znám, ale nepatří zrovna mezi moje srdcovky. I přes to mám však na tamní trati pravidelně dobré výsledky. V kvalifikaci jsem neměl dobrý start a vše pak bylo nutné dohánět ze zadních pozic. Dotáhl jsem to na 4. místo.

 

Do první rozjížďky jsem odstartoval na 3. místě. Chvilku jsem jezdil druhý, pak čtvrtý a po hezkém souboji jsem dojel třetí. Druhá jízda byla náročná, od půlky závodu jsem bojoval o 3. místo. Nakonec jsem uhájil trojku a ta mi patřila celkově i v závodě. Děkuju všem za fandění a teamu za podporu!!!

 

Text: Viktor Špaček

 

Další REPORTY

Nasněžilo…jdeme závodit!

Matyáš Vinkler se namísto klasických zimních radovánek rozhodl vyrazit ještě na jeden závod. V Dlouhé Loučce si zajezdil na sněhu, ale ani pořádné bahenní lázně na sebe nenechaly dlouho čekat. Jak to Maty zvládl? Dozvíš se v článku.

Přečtěte si více >

Cíl zněl jasně!

Kvůli jednomu vynechanému závodu se Matyáš Vinkler bohužel propadl celkovým pořadím Offroad maratonu. Na posledním podniku v Šiklově Mlýně si tedy předsevzal jasný cíl…chtěl si to hlavně užít. Jak se to Matymu podařilo? Hledej v článku.

Přečtěte si více >

Kuneš má ve Zvoli natrénováno

Pavel Kuneš se ukázal i na Posledním tankování pořádaném na trati ve Zvoli. Celý den se mu nedařily starty, ale během rozjížděk vždy ukázal, jak dobře to tady má najeté. Jaký výsledek si nakonec vyzávodil? Dozvíš se v článku.

Přečtěte si více >