Nekoranec závodil v Horním městě

Jezdec: Jakub Nekoranec

Datum závodu : 16. 9. 2023
Název podniku : Moravské drapák
Horní město
Kategorie : MX2
Celkové umístění:  2. místo

 

V kvalifikaci se mi povedlo zajet nejrychlejší kolo s téměř dvousekundovým náskokem.

 

Do první jízdy jsem měl dobrý start na 2. místě, bohužel se ale na trati hodně těžko předjíždělo a já jezdce přede mnou nedokázal předjet. Ještě k tomu jsem v posledním kole špatně odhadl svou rychlost a omylem škrtnul jezdci přede mnou do zadního kola. Oba jsme při tom spadli… i tak se mi ale podařilo v první jízdě dojet na 2. místě.

 

Do druhé rozjížďky jsem měl horší start, někde kolem 5. místa. Během jízdy se mi podařilo předjet pár spupeřů přede mnou, a tím jsem se dostal na 2. místo, které mi vyšlo i celkově.

 

Text: Jakub Nekoranec

 

Další REPORTY

Nasněžilo…jdeme závodit!

Matyáš Vinkler se namísto klasických zimních radovánek rozhodl vyrazit ještě na jeden závod. V Dlouhé Loučce si zajezdil na sněhu, ale ani pořádné bahenní lázně na sebe nenechaly dlouho čekat. Jak to Maty zvládl? Dozvíš se v článku.

Přečtěte si více >

Cíl zněl jasně!

Kvůli jednomu vynechanému závodu se Matyáš Vinkler bohužel propadl celkovým pořadím Offroad maratonu. Na posledním podniku v Šiklově Mlýně si tedy předsevzal jasný cíl…chtěl si to hlavně užít. Jak se to Matymu podařilo? Hledej v článku.

Přečtěte si více >

Kuneš má ve Zvoli natrénováno

Pavel Kuneš se ukázal i na Posledním tankování pořádaném na trati ve Zvoli. Celý den se mu nedařily starty, ale během rozjížděk vždy ukázal, jak dobře to tady má najeté. Jaký výsledek si nakonec vyzávodil? Dozvíš se v článku.

Přečtěte si více >