Nekoranec závodil v Horním městě

Jezdec: Jakub Nekoranec

Datum závodu : 16. 9. 2023
Název podniku : Moravské drapák
Horní město
Kategorie : MX2
Celkové umístění:  2. místo

 

V kvalifikaci se mi povedlo zajet nejrychlejší kolo s téměř dvousekundovým náskokem.

 

Do první jízdy jsem měl dobrý start na 2. místě, bohužel se ale na trati hodně těžko předjíždělo a já jezdce přede mnou nedokázal předjet. Ještě k tomu jsem v posledním kole špatně odhadl svou rychlost a omylem škrtnul jezdci přede mnou do zadního kola. Oba jsme při tom spadli… i tak se mi ale podařilo v první jízdě dojet na 2. místě.

 

Do druhé rozjížďky jsem měl horší start, někde kolem 5. místa. Během jízdy se mi podařilo předjet pár spupeřů přede mnou, a tím jsem se dostal na 2. místo, které mi vyšlo i celkově.

 

Text: Jakub Nekoranec

 

Další REPORTY

Zkušenost má cenu zlata

První letošní seniorský mistrák se konal na dalečínské jedničce, což nebylo úplně košer pro Míru Kučeru. Místní trať mu totiž moc nesedí, takže na něho čekala skutečná výzva. Jak se s tím vypořádal? Dozvíš se v článku.

Přečtěte si více >

Jednou za čas i ten motokros

Zarytý endurák Radek Grulich po delší době vyrazil na motokroseové závody, které se konaly na trati v Zábřehu. Ve velké konkurenci si určitě parádně zazávodil. Co na to říká? Dočteš se v článku.

Přečtěte si více >

Pozdě, ale přece!

Radek Grulich začal s přípravami na novou sezónu o něco později, ale i to se samozřejmě cení. Jak sám řekl, stačí už jen shodit pár kilo a může se vrhnout do dalšího závodění. Více hledej v článku.

Přečtěte si více >