Bednář: „mise splněna“

Jezdec: Libor Bednář

Datum závodu : 24. 9. 2023
Název podniku : MMČR supermoto
Vysoké Mýto
Kategorie : S3 Veteran Cup 50+
Celkové umístění:  2. místo

 

Poslední závod letošního podniku MMČR v supermotu se konal na špičkově připravené trati ve Vysokém Mýtě. Dorazil určitě rekordní počet závodníků v letošním seriálu, takže všechny kategorie byly parádně obsazené a bylo se na co dívat.

 

Do naší rozjížďky se postavilo na start 29 jezdců ze tří kategorii. Kvalifikaci se mi nepodařilo zajet úplně podle mých představ, velké množství jezdců na trati a časté pády mi neumožnily zajet rychlé kolo. Má představa byla zajet o sekundu lepší čas než se povedlo, abych byl někde kolem 10. místa na startovním roštu. Bohužel musela stačit 17. pozice a já doufal, že po startu „přežiju“ první dvě zatáčky.

 

Měl jsem ale šťastný den, v obou jízdách jsem se držel uprostřed jezdeckého pole a dojel závody na 2. místě ve své kategorii. To mě zaručilo konečné celkové 2. místo v letošním mistráku!!! Mise splněna!

 

Velké díky za maximální podporu v životě i závodění patří především mé ženě Kamile, bez které bych nebyl tam, kde jsem! Dále pak všem sponzorům a kamarádům, kteří mě zcela nezištně pomáhají. Díky REGION RACING a Erikovi s Kačkou! Moc Vám všem děkuji!!!

 

Tak zase příští rok, čau Béďa

 

Text: Libor Bednář

 

Další REPORTY

Nasněžilo…jdeme závodit!

Matyáš Vinkler se namísto klasických zimních radovánek rozhodl vyrazit ještě na jeden závod. V Dlouhé Loučce si zajezdil na sněhu, ale ani pořádné bahenní lázně na sebe nenechaly dlouho čekat. Jak to Maty zvládl? Dozvíš se v článku.

Přečtěte si více >

Cíl zněl jasně!

Kvůli jednomu vynechanému závodu se Matyáš Vinkler bohužel propadl celkovým pořadím Offroad maratonu. Na posledním podniku v Šiklově Mlýně si tedy předsevzal jasný cíl…chtěl si to hlavně užít. Jak se to Matymu podařilo? Hledej v článku.

Přečtěte si více >

Kuneš má ve Zvoli natrénováno

Pavel Kuneš se ukázal i na Posledním tankování pořádaném na trati ve Zvoli. Celý den se mu nedařily starty, ale během rozjížděk vždy ukázal, jak dobře to tady má najeté. Jaký výsledek si nakonec vyzávodil? Dozvíš se v článku.

Přečtěte si více >