Bednář: „mise splněna“

Jezdec: Libor Bednář

Datum závodu : 24. 9. 2023
Název podniku : MMČR supermoto
Vysoké Mýto
Kategorie : S3 Veteran Cup 50+
Celkové umístění:  2. místo

 

Poslední závod letošního podniku MMČR v supermotu se konal na špičkově připravené trati ve Vysokém Mýtě. Dorazil určitě rekordní počet závodníků v letošním seriálu, takže všechny kategorie byly parádně obsazené a bylo se na co dívat.

 

Do naší rozjížďky se postavilo na start 29 jezdců ze tří kategorii. Kvalifikaci se mi nepodařilo zajet úplně podle mých představ, velké množství jezdců na trati a časté pády mi neumožnily zajet rychlé kolo. Má představa byla zajet o sekundu lepší čas než se povedlo, abych byl někde kolem 10. místa na startovním roštu. Bohužel musela stačit 17. pozice a já doufal, že po startu „přežiju“ první dvě zatáčky.

 

Měl jsem ale šťastný den, v obou jízdách jsem se držel uprostřed jezdeckého pole a dojel závody na 2. místě ve své kategorii. To mě zaručilo konečné celkové 2. místo v letošním mistráku!!! Mise splněna!

 

Velké díky za maximální podporu v životě i závodění patří především mé ženě Kamile, bez které bych nebyl tam, kde jsem! Dále pak všem sponzorům a kamarádům, kteří mě zcela nezištně pomáhají. Díky REGION RACING a Erikovi s Kačkou! Moc Vám všem děkuji!!!

 

Tak zase příští rok, čau Béďa

 

Text: Libor Bednář

 

Další REPORTY

Zkušenost má cenu zlata

První letošní seniorský mistrák se konal na dalečínské jedničce, což nebylo úplně košer pro Míru Kučeru. Místní trať mu totiž moc nesedí, takže na něho čekala skutečná výzva. Jak se s tím vypořádal? Dozvíš se v článku.

Přečtěte si více >

Jednou za čas i ten motokros

Zarytý endurák Radek Grulich po delší době vyrazil na motokroseové závody, které se konaly na trati v Zábřehu. Ve velké konkurenci si určitě parádně zazávodil. Co na to říká? Dočteš se v článku.

Přečtěte si více >

Pozdě, ale přece!

Radek Grulich začal s přípravami na novou sezónu o něco později, ale i to se samozřejmě cení. Jak sám řekl, stačí už jen shodit pár kilo a může se vrhnout do dalšího závodění. Více hledej v článku.

Přečtěte si více >