Jezdec: Miroslav Kučera

Datum závodu : 27. 8. 2023
Název podniku : SMS Jižní Čechy
Nihošovice
Kategorie : MX2
Celkové umístění:  7. místo

 

Na trati V Nihošovicích jsem nikdy nebyl, tak jsem nevěděl, co mě čeká. Co bylo ale jistý, že počasí nebude nic moc. Už od rána totiž neustále pršelo a v depu bylo vidět, že už dost vody spadlo.
K mému překvapení povrch trati to množství vody v pohodě zvládal a profil trati se mi docela zamlouval. V kvaldě jsem obsadil celkově 18. pozici, ale podle časů to bylo hodně vyrovnané.

 

Start na této trati je do kopce a ještě k tomu dost blátivý, takže jsem si nedával velké naděje. Silnější motorky byly nahoře prostě dřív. V průběhu jízdy jsem ale postupně zdolal několik jezdců a jízdu jsem dokončil na 8. pozici, z čeho jsem měl dobrý pocit.

 

Druhá jízda byla obdobná. Start nic moc, ale věřil jsem si a dařilo se mi zdolávat soupeře. V jízdě jsem postoupil asi o 5 pozic. V závěru jsem však jednu ztratil, ale i tak z toho bylo 7. místo a celkově z obou jízd taky 7. pozice. V Nihošovicích se mi opravdu líbilo a z obou jízd jsem měl dobrý pocit.

 

Text: Miroslav Kučera

 

Další REPORTY

Smolný závod na sněhu

Tomáš Fogl vytáhl svojí novou mašinu a vyrazil ji vyzkoušet na motoskijöring do Rudníku. Bohužel však časté pády a technické problémy vyřadily tým Fogl – Sabota z hlavního závodu. Jak to celé probíhalo? Dozvíš se v článku.

Přečtěte si více >

Zima se vrátila

A pak zase odešla… Na jeden víkend se počasí umoudřilo a dovolilo uspořádat letošní první závod v motoskijöringu. Jak se v Rudníku dařilo Krušinovi a jeho parťákovi? Dočteš se v článku.

Přečtěte si více >