Občas pád výsledek prostě pokazí

Jezdec: Petr Daňa

Datum závodu : 12. 8. 2023
Název podniku : Volný závod
Prusinovice
Kategorie : Veterán 40
Celkové umístění:  4. místo

 

Do Prusinovic jezdím rád, patří totiž mezi mé oblíbené tratě. Terén nám výborně nachystali, takže se tréninky odjely na ideálním podkladu. Závody už však byly na suchu a ve druhých jízdách se prášilo opravdu hodně.

 

Start do první jízdy se mi sice dle mých představ nepodařil, i tak jsem ale do čtvrté zatáčky najížděl jako třetí. To bych se v ní ale nesměl vyválet. Naštěstí se mi podařilo hned vrátil do tempa, ale mojí ztracenou třetí pozici jsem už získat zpět nezvládl. Do cíle jsem dojel jako čtvrtý.

 

Druhý start se mi povedl o trochu lépe a první zatáčkou jsem projížděl na páté pozici. Postupně se mi podařilo během dvou kol dostat na třetí pozici, kterou jsem až do cíle udržel.

 

Text: Petr Daňa

 

Další REPORTY

Smolný závod na sněhu

Tomáš Fogl vytáhl svojí novou mašinu a vyrazil ji vyzkoušet na motoskijöring do Rudníku. Bohužel však časté pády a technické problémy vyřadily tým Fogl – Sabota z hlavního závodu. Jak to celé probíhalo? Dozvíš se v článku.

Přečtěte si více >

Zima se vrátila

A pak zase odešla… Na jeden víkend se počasí umoudřilo a dovolilo uspořádat letošní první závod v motoskijöringu. Jak se v Rudníku dařilo Krušinovi a jeho parťákovi? Dočteš se v článku.

Přečtěte si více >