Nepovedený konec sezóny pro Machovského

Jezdec: Nik Machovský

Datum závodu : 7. 10. 2023
Název podniku : Chalupa cup
Karlín u Čejče
Kategorie : Hobby MX1
Celkové umístění:  14. místo

 

Poslední závod v tomto roce jsem odjel v Karlíně. Sezónu jsem však ukončil špatně. Trať byla celý den tvrdá a uklouzaná. V kvalifikaci jsem zajel 7. místo.

 

Startovat jsem musel bez pomocníku startu, takže jsem byl po startu někde na konci startovního pole. V první rozjížďce mě dvakrát potkal pád a jednou mi to chcíplo, takže jsem dojel skoro poslední.

 

Do druhé rozjížďky jsem už ani nenajel. Přes zimu natrénuji, ať jsem na další sezónu ready.

 

Text: Nik Machovský

 

Další REPORTY

Nasněžilo…jdeme závodit!

Matyáš Vinkler se namísto klasických zimních radovánek rozhodl vyrazit ještě na jeden závod. V Dlouhé Loučce si zajezdil na sněhu, ale ani pořádné bahenní lázně na sebe nenechaly dlouho čekat. Jak to Maty zvládl? Dozvíš se v článku.

Přečtěte si více >

Cíl zněl jasně!

Kvůli jednomu vynechanému závodu se Matyáš Vinkler bohužel propadl celkovým pořadím Offroad maratonu. Na posledním podniku v Šiklově Mlýně si tedy předsevzal jasný cíl…chtěl si to hlavně užít. Jak se to Matymu podařilo? Hledej v článku.

Přečtěte si více >

Kuneš má ve Zvoli natrénováno

Pavel Kuneš se ukázal i na Posledním tankování pořádaném na trati ve Zvoli. Celý den se mu nedařily starty, ale během rozjížděk vždy ukázal, jak dobře to tady má najeté. Jaký výsledek si nakonec vyzávodil? Dozvíš se v článku.

Přečtěte si více >