Naštvaná ale spokojená

Jezdec: Klára Černá

Datum závodu : 7. 10. 2023
Název podniku : ŠAC
Jinín
Kategorie : AMA 125 2T
Celkové umístění:  17. místo

 

Minulý týden jsem se vydala na další závod Šumavského Amatér Cupu. Tentokrát byl na pořadu dne Jinín, mistráková trať, na které jsem nikdy předtím nejela. Po prvním tréninku jsem popravdě moc nadšená nebyla. Neznalost tratě se projevila a byla místa, která mě překvapovala i po pár kolech. Kvalifikace už byla o něco lepší a s tratí jsem se sžila.

 

Start do prvního závodu se mi docela povedl a rychle jsem začala dojíždět soupeře přede mnou. Bohužel jsme ale jezdili dost podobné časy a předjet se mi ho nepodařilo.

 

Do druhého závodu jsem šla tedy s tím, že ho musím předjet. Start jsem měla lepší než v prvním závodě a soupeře jsem měla za sebou. Někdy v druhém kole mě ale předjel. Nechtěla jsem se ale nechat a neustále jsem se ho snažila předjet a povedlo se. V posledním kole mě ale dojeli kluci, kteří mi dávali kolo. Soupeř toho využil a v poslední zatáčce mě předjel. Do cíle jsem tedy dojela pořádně naštvaná, ale po dlouhé době jsem si opravdu hezky zazávodila.

 

Text: Klára Černá

 

Další REPORTY

Nasněžilo…jdeme závodit!

Matyáš Vinkler se namísto klasických zimních radovánek rozhodl vyrazit ještě na jeden závod. V Dlouhé Loučce si zajezdil na sněhu, ale ani pořádné bahenní lázně na sebe nenechaly dlouho čekat. Jak to Maty zvládl? Dozvíš se v článku.

Přečtěte si více >

Cíl zněl jasně!

Kvůli jednomu vynechanému závodu se Matyáš Vinkler bohužel propadl celkovým pořadím Offroad maratonu. Na posledním podniku v Šiklově Mlýně si tedy předsevzal jasný cíl…chtěl si to hlavně užít. Jak se to Matymu podařilo? Hledej v článku.

Přečtěte si více >

Kuneš má ve Zvoli natrénováno

Pavel Kuneš se ukázal i na Posledním tankování pořádaném na trati ve Zvoli. Celý den se mu nedařily starty, ale během rozjížděk vždy ukázal, jak dobře to tady má najeté. Jaký výsledek si nakonec vyzávodil? Dozvíš se v článku.

Přečtěte si více >