Naštvaná ale spokojená

Jezdec: Klára Černá

Datum závodu : 7. 10. 2023
Název podniku : ŠAC
Jinín
Kategorie : AMA 125 2T
Celkové umístění:  17. místo

 

Minulý týden jsem se vydala na další závod Šumavského Amatér Cupu. Tentokrát byl na pořadu dne Jinín, mistráková trať, na které jsem nikdy předtím nejela. Po prvním tréninku jsem popravdě moc nadšená nebyla. Neznalost tratě se projevila a byla místa, která mě překvapovala i po pár kolech. Kvalifikace už byla o něco lepší a s tratí jsem se sžila.

 

Start do prvního závodu se mi docela povedl a rychle jsem začala dojíždět soupeře přede mnou. Bohužel jsme ale jezdili dost podobné časy a předjet se mi ho nepodařilo.

 

Do druhého závodu jsem šla tedy s tím, že ho musím předjet. Start jsem měla lepší než v prvním závodě a soupeře jsem měla za sebou. Někdy v druhém kole mě ale předjel. Nechtěla jsem se ale nechat a neustále jsem se ho snažila předjet a povedlo se. V posledním kole mě ale dojeli kluci, kteří mi dávali kolo. Soupeř toho využil a v poslední zatáčce mě předjel. Do cíle jsem tedy dojela pořádně naštvaná, ale po dlouhé době jsem si opravdu hezky zazávodila.

 

Text: Klára Černá

 

Další REPORTY

Zkušenost má cenu zlata

První letošní seniorský mistrák se konal na dalečínské jedničce, což nebylo úplně košer pro Míru Kučeru. Místní trať mu totiž moc nesedí, takže na něho čekala skutečná výzva. Jak se s tím vypořádal? Dozvíš se v článku.

Přečtěte si více >

Jednou za čas i ten motokros

Zarytý endurák Radek Grulich po delší době vyrazil na motokroseové závody, které se konaly na trati v Zábřehu. Ve velké konkurenci si určitě parádně zazávodil. Co na to říká? Dočteš se v článku.

Přečtěte si více >

Pozdě, ale přece!

Radek Grulich začal s přípravami na novou sezónu o něco později, ale i to se samozřejmě cení. Jak sám řekl, stačí už jen shodit pár kilo a může se vrhnout do dalšího závodění. Více hledej v článku.

Přečtěte si více >