Fuk závodil v Pelhřimově

Jezdec: Vít Fuk

Datum závodu : 7. 10. 2023
Název podniku : Motokros Pelhřimov
Pelhřimov
Kategorie : MX2
Celkové umístění:  7. místo

 

Pelhřimovskou trať dobře znám, a tak jsem vyrazil, jako už každoročně, na podzimní závod. V trénincích jsem bojoval s tvrdnoucíma rukama, naštěstí při závodech už mě to netrápilo.

 

Do první rozjížďky jsem odstartoval někde na konci první desítky a snažil se procpat dopředu. Na této trati to není tak jednoduché. Není tak široká, takže je zde málo místa na předjíždění, ale i tak se mi povedlo dostat o nějaké pozice vpřed.

 

Do druhé rozjížďky byl start podobný tomu prvnímu, ale už o něco lepší. Druhá jízda mi sedla víc a dostal jsem se do dobrého tempa, které jsem se snažil udržet. Ke konci předposledního kola jsem ale dojel okolečkáře, který mě zbrzdil a jezdec, který byl za mnou a tlačil na mě, tak mě bohužel předjel. V cíli z toho bylo 7. místo, ale s výsledkem jsem spokojený.

 

Text: Vít Fuk

 

Další REPORTY

Nasněžilo…jdeme závodit!

Matyáš Vinkler se namísto klasických zimních radovánek rozhodl vyrazit ještě na jeden závod. V Dlouhé Loučce si zajezdil na sněhu, ale ani pořádné bahenní lázně na sebe nenechaly dlouho čekat. Jak to Maty zvládl? Dozvíš se v článku.

Přečtěte si více >

Cíl zněl jasně!

Kvůli jednomu vynechanému závodu se Matyáš Vinkler bohužel propadl celkovým pořadím Offroad maratonu. Na posledním podniku v Šiklově Mlýně si tedy předsevzal jasný cíl…chtěl si to hlavně užít. Jak se to Matymu podařilo? Hledej v článku.

Přečtěte si více >

Kuneš má ve Zvoli natrénováno

Pavel Kuneš se ukázal i na Posledním tankování pořádaném na trati ve Zvoli. Celý den se mu nedařily starty, ale během rozjížděk vždy ukázal, jak dobře to tady má najeté. Jaký výsledek si nakonec vyzávodil? Dozvíš se v článku.

Přečtěte si více >