Špaček: „jeden z nejhezčích závodů“

Jezdec: Viktor Špaček

Datum závodu : 14. 10. 2023
Název podniku : Moravské Drapák
Medlov
Kategorie : Veterán 50+
Celkové umístění:  3. místo

 

Medlov miluju, takže jsem se na závody na místní trati fakt těšil. Jel jsem se synem Vítkem, a o to víc jsem se těšil. Medlováci jsou fajn parta a trať vždy dobře připraví. S Vítkem jsme měli mezi našimi jízdami dost času, tak jsme si mohli fandit. Celý den byl top. Vítek jel suprově a já se na motorce cítil dobře.

 

Měl jsem náročný pracovní týden a byl jsem dost unavený, během dne mě to ale nějak přešlo. V kvalifikaci jsem zajel 3. čas, v první jízdě 3. místo a ve druhé jízdě taky trojka – celkově tedy třetí místo. Podle mě to byl jeden z nejhezčích závodů téhle sezóny. Super organizace a při předávání cen jsem valil oči, co všechno jsem dostal. Moc děkuji organizátorům za top závody! Vítkovi za super fandění a týmu Region Racing za podporu!!!

 

Text: Viktor Špaček

 

Další REPORTY

Nasněžilo…jdeme závodit!

Matyáš Vinkler se namísto klasických zimních radovánek rozhodl vyrazit ještě na jeden závod. V Dlouhé Loučce si zajezdil na sněhu, ale ani pořádné bahenní lázně na sebe nenechaly dlouho čekat. Jak to Maty zvládl? Dozvíš se v článku.

Přečtěte si více >

Cíl zněl jasně!

Kvůli jednomu vynechanému závodu se Matyáš Vinkler bohužel propadl celkovým pořadím Offroad maratonu. Na posledním podniku v Šiklově Mlýně si tedy předsevzal jasný cíl…chtěl si to hlavně užít. Jak se to Matymu podařilo? Hledej v článku.

Přečtěte si více >

Kuneš má ve Zvoli natrénováno

Pavel Kuneš se ukázal i na Posledním tankování pořádaném na trati ve Zvoli. Celý den se mu nedařily starty, ale během rozjížděk vždy ukázal, jak dobře to tady má najeté. Jaký výsledek si nakonec vyzávodil? Dozvíš se v článku.

Přečtěte si více >