Špaček: „jeden z nejhezčích závodů“

Jezdec: Viktor Špaček

Datum závodu : 14. 10. 2023
Název podniku : Moravské Drapák
Medlov
Kategorie : Veterán 50+
Celkové umístění:  3. místo

 

Medlov miluju, takže jsem se na závody na místní trati fakt těšil. Jel jsem se synem Vítkem, a o to víc jsem se těšil. Medlováci jsou fajn parta a trať vždy dobře připraví. S Vítkem jsme měli mezi našimi jízdami dost času, tak jsme si mohli fandit. Celý den byl top. Vítek jel suprově a já se na motorce cítil dobře.

 

Měl jsem náročný pracovní týden a byl jsem dost unavený, během dne mě to ale nějak přešlo. V kvalifikaci jsem zajel 3. čas, v první jízdě 3. místo a ve druhé jízdě taky trojka – celkově tedy třetí místo. Podle mě to byl jeden z nejhezčích závodů téhle sezóny. Super organizace a při předávání cen jsem valil oči, co všechno jsem dostal. Moc děkuji organizátorům za top závody! Vítkovi za super fandění a týmu Region Racing za podporu!!!

 

Text: Viktor Špaček

 

Další REPORTY

Zkušenost má cenu zlata

První letošní seniorský mistrák se konal na dalečínské jedničce, což nebylo úplně košer pro Míru Kučeru. Místní trať mu totiž moc nesedí, takže na něho čekala skutečná výzva. Jak se s tím vypořádal? Dozvíš se v článku.

Přečtěte si více >

Jednou za čas i ten motokros

Zarytý endurák Radek Grulich po delší době vyrazil na motokroseové závody, které se konaly na trati v Zábřehu. Ve velké konkurenci si určitě parádně zazávodil. Co na to říká? Dočteš se v článku.

Přečtěte si více >

Pozdě, ale přece!

Radek Grulich začal s přípravami na novou sezónu o něco později, ale i to se samozřejmě cení. Jak sám řekl, stačí už jen shodit pár kilo a může se vrhnout do dalšího závodění. Více hledej v článku.

Přečtěte si více >