Náročné Heřmanice v podání Lipavského

Jezdec: Tomáš Lipavský

Datum závodu : 30. 9. 2023
Název podniku : MX Tratě
Dolní Heřmanice
Kategorie : MX2
Celkové umístění:  11. místo

 

Ráno v tréninku se mně nejelo vůbec dobře, na trati bylo hodně bláta, takže to dost klouzalo. V kvalifikaci už se to docela začínalo vyjíždět. Chtěl jsem zajet rychlé kolo, ale upadl jsem.

 

V první jízdě jsem šel na start docela zezadu, takže jsem si nemohl vybrat moc dobré místo. V druhé jízdě se mně start povedl a jelo se mi dobře, ale už se to dost rozbilo a trať byla náročná.

 

Text: Tomáš Lipavský

 

Další REPORTY

Nasněžilo…jdeme závodit!

Matyáš Vinkler se namísto klasických zimních radovánek rozhodl vyrazit ještě na jeden závod. V Dlouhé Loučce si zajezdil na sněhu, ale ani pořádné bahenní lázně na sebe nenechaly dlouho čekat. Jak to Maty zvládl? Dozvíš se v článku.

Přečtěte si více >

Cíl zněl jasně!

Kvůli jednomu vynechanému závodu se Matyáš Vinkler bohužel propadl celkovým pořadím Offroad maratonu. Na posledním podniku v Šiklově Mlýně si tedy předsevzal jasný cíl…chtěl si to hlavně užít. Jak se to Matymu podařilo? Hledej v článku.

Přečtěte si více >

Kuneš má ve Zvoli natrénováno

Pavel Kuneš se ukázal i na Posledním tankování pořádaném na trati ve Zvoli. Celý den se mu nedařily starty, ale během rozjížděk vždy ukázal, jak dobře to tady má najeté. Jaký výsledek si nakonec vyzávodil? Dozvíš se v článku.

Přečtěte si více >