Lipavský závodil v Dalečíně

Jezdec: Tomáš Lipavský

Datum závodu : 24. 9. 2023
Název podniku : Chalupa cup
Dalečín I.
Kategorie : Hobby MX2
Celkové umístění:  7. místo

 

Dalečín patří k mým oblíbeným tratím, takže jsem se na závody těšil. Pokaždé to tady navíc mají krásně připravené, což se nám po příjezdu taky potvrdilo.

 

Ráno v tréninku se mně jelo dobře. V kvalifikaci jsem zajel dvě rychlá kola, a potom už to prostě nešlo, protože jeden jezdec upadl na skoku. Mávali pak žlutou vlajkou skoro až do konce kvalifikace.

 

V prvním závodu se mi jelo dobře, začínalo se to krásně vyjíždět a tvořily se koleje. V druhé jízdě se mně jelo taky dobře, ale terén už začínal být dost rozbitý.

 

Text: Tomáš Lipavský

 

Další REPORTY

Nasněžilo…jdeme závodit!

Matyáš Vinkler se namísto klasických zimních radovánek rozhodl vyrazit ještě na jeden závod. V Dlouhé Loučce si zajezdil na sněhu, ale ani pořádné bahenní lázně na sebe nenechaly dlouho čekat. Jak to Maty zvládl? Dozvíš se v článku.

Přečtěte si více >

Cíl zněl jasně!

Kvůli jednomu vynechanému závodu se Matyáš Vinkler bohužel propadl celkovým pořadím Offroad maratonu. Na posledním podniku v Šiklově Mlýně si tedy předsevzal jasný cíl…chtěl si to hlavně užít. Jak se to Matymu podařilo? Hledej v článku.

Přečtěte si více >

Kuneš má ve Zvoli natrénováno

Pavel Kuneš se ukázal i na Posledním tankování pořádaném na trati ve Zvoli. Celý den se mu nedařily starty, ale během rozjížděk vždy ukázal, jak dobře to tady má najeté. Jaký výsledek si nakonec vyzávodil? Dozvíš se v článku.

Přečtěte si více >