Motivace stále roste

Jezdec: Erik Provazník

Datum závodu : 24. 9. 2023
Název podniku : MMČR supermoto
Vysoké Mýto
Kategorie : S1
Celkové umístění:  2. místo

 

Už kvalda ukázala, že mi to ve Vysokém Mýtě půjde. Na místní trati se mi totiž podařilo zlepšit svůj osobák (1:21,111 s).

 

V závodních rozjížďkách jsem svoje rekordní tempo dokázal držet, a tím jsem pěkně prohnal Milana Sitnianského. Cílem jsem projížděl jen pár sekund za ním.

 

V první jízdě z toho bylo druhé misto 5 s za Milanem a ve druhé jízdě opět druhé místo, a to dokonce 2 s za Milanem.

 

Po 20ti minutách těch ztracených pár sekund za Síťou je pro mě výborný výsledek. Těším se na další race. Jsme s TM pořád v progresu a jdeme malými krůčky dopředu.

 

Text: Erik Provazník

 

Další REPORTY

Nasněžilo…jdeme závodit!

Matyáš Vinkler se namísto klasických zimních radovánek rozhodl vyrazit ještě na jeden závod. V Dlouhé Loučce si zajezdil na sněhu, ale ani pořádné bahenní lázně na sebe nenechaly dlouho čekat. Jak to Maty zvládl? Dozvíš se v článku.

Přečtěte si více >

Cíl zněl jasně!

Kvůli jednomu vynechanému závodu se Matyáš Vinkler bohužel propadl celkovým pořadím Offroad maratonu. Na posledním podniku v Šiklově Mlýně si tedy předsevzal jasný cíl…chtěl si to hlavně užít. Jak se to Matymu podařilo? Hledej v článku.

Přečtěte si více >

Kuneš má ve Zvoli natrénováno

Pavel Kuneš se ukázal i na Posledním tankování pořádaném na trati ve Zvoli. Celý den se mu nedařily starty, ale během rozjížděk vždy ukázal, jak dobře to tady má najeté. Jaký výsledek si nakonec vyzávodil? Dozvíš se v článku.

Přečtěte si více >