Do Španělska na dovolenou? Ani náhodou!

Jezdec: Erik Provazník

Datum závodu : 17. 9. 2023
Název podniku : GP supermoto
Alcarràs (ESP)
Kategorie : S1
Celkové umístění:  18. místo

 

Cesta do Španělska mě hodně unavila, celkových 2200 km bylo vážně náročných. A ani trať nebyla nijak jednoduchá, její profil jsem se učil v průběhu celých závodů. K tomu se musela přenastavit motorka, což také dalo dost zabrat.

 

V kvalifikaci jsem zajel až 21. čas. No, hrůza, ale musím uznat, že to bylo těžké. V první rozjížďce jsem se zvládl umístit na 18. pozici. V druhé rozjížďce jsem neúmyslně přejel francouzského pilota, kvůli čemuž jsem musel zastavit. To mě stálo pět pozic a v cíli jsem bral 19. místo. Třetí rozjížďku jsem začal dobře. Pak jsem však zvolil joker-lap v blbou chvíli. Byl tam zrovna Giovanni Bussei, který měl prázdné zadní kolo a já za ním kvůli tomu ztratil 5 sekund. Nakonec jsem dokázal udolat alespoň 17. místo.

 

Celkově mi to vyšlo na 18. místo. Děkuji týmu L30 za zázemí na závodec

 

Text: Erik Provazník

 

Další REPORTY

Nasněžilo…jdeme závodit!

Matyáš Vinkler se namísto klasických zimních radovánek rozhodl vyrazit ještě na jeden závod. V Dlouhé Loučce si zajezdil na sněhu, ale ani pořádné bahenní lázně na sebe nenechaly dlouho čekat. Jak to Maty zvládl? Dozvíš se v článku.

Přečtěte si více >

Cíl zněl jasně!

Kvůli jednomu vynechanému závodu se Matyáš Vinkler bohužel propadl celkovým pořadím Offroad maratonu. Na posledním podniku v Šiklově Mlýně si tedy předsevzal jasný cíl…chtěl si to hlavně užít. Jak se to Matymu podařilo? Hledej v článku.

Přečtěte si více >

Kuneš má ve Zvoli natrénováno

Pavel Kuneš se ukázal i na Posledním tankování pořádaném na trati ve Zvoli. Celý den se mu nedařily starty, ale během rozjížděk vždy ukázal, jak dobře to tady má najeté. Jaký výsledek si nakonec vyzávodil? Dozvíš se v článku.

Přečtěte si více >