Jezdec: Tomáš Lipavský

Datum závodu : 16. 9. 2023
Název podniku : Volný závod
Sedliště
Kategorie : MX2
Celkové umístění:  1. místo

 

Sedliště patří k menším tratím, ale mně se v prvním tréninku jelo dobře, akorát ráno bylo docela blátivo. V kvalifikaci se to už ale vyjelo a trať měla super povrch.

 

V první jízdě se mně jelo dobře, povedl se mi start a dojel jsem do cíle jako první. Do druhé jízdy se mi opět podařilo odstartovat a dojel jsem si pro 1. místo.

 

Text: Tomáš Lipavský

 

Další REPORTY

Nasněžilo…jdeme závodit!

Matyáš Vinkler se namísto klasických zimních radovánek rozhodl vyrazit ještě na jeden závod. V Dlouhé Loučce si zajezdil na sněhu, ale ani pořádné bahenní lázně na sebe nenechaly dlouho čekat. Jak to Maty zvládl? Dozvíš se v článku.

Přečtěte si více >

Cíl zněl jasně!

Kvůli jednomu vynechanému závodu se Matyáš Vinkler bohužel propadl celkovým pořadím Offroad maratonu. Na posledním podniku v Šiklově Mlýně si tedy předsevzal jasný cíl…chtěl si to hlavně užít. Jak se to Matymu podařilo? Hledej v článku.

Přečtěte si více >

Kuneš má ve Zvoli natrénováno

Pavel Kuneš se ukázal i na Posledním tankování pořádaném na trati ve Zvoli. Celý den se mu nedařily starty, ale během rozjížděk vždy ukázal, jak dobře to tady má najeté. Jaký výsledek si nakonec vyzávodil? Dozvíš se v článku.

Přečtěte si více >