Lipavský poprvé ve Smrku

Jezdec: Tomáš Lipavský

Datum závodu : 21. 11. 2023
Název podniku : Chalupa cup
Smrk u Třebíče
Kategorie : Hobby MX2
Celkové umístění:  14. místo

 

Ráno v tréninku se mi nejelo moc dobře, protože jsem byl ve Smrku poprvé, takže jsem si musel zapamatovat trať. V kvalifikaci už to probíhalo lépe a já už věděl, do čeho jdu.

 

V první jízdě se mně jelo dobře, trať mi sedla, a tak jsem se těšil na druhou rozjížďku. Tu se mi ale bohužel nepodařilo dokončit. Měl jsem velký pád a musel proto z jízdy odstoupit.

 

Text: Tomáš Lipavský

 

Další REPORTY

Nasněžilo…jdeme závodit!

Matyáš Vinkler se namísto klasických zimních radovánek rozhodl vyrazit ještě na jeden závod. V Dlouhé Loučce si zajezdil na sněhu, ale ani pořádné bahenní lázně na sebe nenechaly dlouho čekat. Jak to Maty zvládl? Dozvíš se v článku.

Přečtěte si více >

Cíl zněl jasně!

Kvůli jednomu vynechanému závodu se Matyáš Vinkler bohužel propadl celkovým pořadím Offroad maratonu. Na posledním podniku v Šiklově Mlýně si tedy předsevzal jasný cíl…chtěl si to hlavně užít. Jak se to Matymu podařilo? Hledej v článku.

Přečtěte si více >

Kuneš má ve Zvoli natrénováno

Pavel Kuneš se ukázal i na Posledním tankování pořádaném na trati ve Zvoli. Celý den se mu nedařily starty, ale během rozjížděk vždy ukázal, jak dobře to tady má najeté. Jaký výsledek si nakonec vyzávodil? Dozvíš se v článku.

Přečtěte si více >