Krátká, ale přeci dlouhá

Jezdec: Petr Holický

Datum závodu : 11. 11. 2023
Název podniku : Offroad maraton
Šiklův Mlýn
Kategorie : Pohár Moto EVet
Celkové umístění:  5. místo

 

Podzimní závod Endurosprintu v Šiklově Mlýně byl letos zrušený. Ale jelikož se nám tam velice líbí, propašovali jsme se na místní trať pod záštitou jiného podniku. Jel se zde poslední letošní závod Offroad maratonu.

 

Trať oproti předchozím závodům organizátoři hodně zkrátili, ale i tak byla po dvouhodinovém klání dostatečně dlouhá 🙂 Náročný závod v závěru sezóny jsem po 34 kolech a s defektem přední pneumatiky zakončil na 5. místě.

 

Text: Petr Holický

 

Další REPORTY

Nasněžilo…jdeme závodit!

Matyáš Vinkler se namísto klasických zimních radovánek rozhodl vyrazit ještě na jeden závod. V Dlouhé Loučce si zajezdil na sněhu, ale ani pořádné bahenní lázně na sebe nenechaly dlouho čekat. Jak to Maty zvládl? Dozvíš se v článku.

Přečtěte si více >

Cíl zněl jasně!

Kvůli jednomu vynechanému závodu se Matyáš Vinkler bohužel propadl celkovým pořadím Offroad maratonu. Na posledním podniku v Šiklově Mlýně si tedy předsevzal jasný cíl…chtěl si to hlavně užít. Jak se to Matymu podařilo? Hledej v článku.

Přečtěte si více >

Kuneš má ve Zvoli natrénováno

Pavel Kuneš se ukázal i na Posledním tankování pořádaném na trati ve Zvoli. Celý den se mu nedařily starty, ale během rozjížděk vždy ukázal, jak dobře to tady má najeté. Jaký výsledek si nakonec vyzávodil? Dozvíš se v článku.

Přečtěte si více >