Krátká, ale přeci dlouhá

Jezdec: Petr Holický

Datum závodu : 11. 11. 2023
Název podniku : Offroad maraton
Šiklův Mlýn
Kategorie : Pohár Moto EVet
Celkové umístění:  5. místo

 

Podzimní závod Endurosprintu v Šiklově Mlýně byl letos zrušený. Ale jelikož se nám tam velice líbí, propašovali jsme se na místní trať pod záštitou jiného podniku. Jel se zde poslední letošní závod Offroad maratonu.

 

Trať oproti předchozím závodům organizátoři hodně zkrátili, ale i tak byla po dvouhodinovém klání dostatečně dlouhá 🙂 Náročný závod v závěru sezóny jsem po 34 kolech a s defektem přední pneumatiky zakončil na 5. místě.

 

Text: Petr Holický

 

Další REPORTY

Zkušenost má cenu zlata

První letošní seniorský mistrák se konal na dalečínské jedničce, což nebylo úplně košer pro Míru Kučeru. Místní trať mu totiž moc nesedí, takže na něho čekala skutečná výzva. Jak se s tím vypořádal? Dozvíš se v článku.

Přečtěte si více >

Jednou za čas i ten motokros

Zarytý endurák Radek Grulich po delší době vyrazil na motokroseové závody, které se konaly na trati v Zábřehu. Ve velké konkurenci si určitě parádně zazávodil. Co na to říká? Dočteš se v článku.

Přečtěte si více >

Pozdě, ale přece!

Radek Grulich začal s přípravami na novou sezónu o něco později, ale i to se samozřejmě cení. Jak sám řekl, stačí už jen shodit pár kilo a může se vrhnout do dalšího závodění. Více hledej v článku.

Přečtěte si více >