Kvalifikace není všechno

Jezdec: Pavel Kučera

Datum závodu : 16. 9. 2023
Název podniku : Slovenský pohár
Šenkvice
Kategorie : MX Open
Celkové umístění:  3. místo

 

Na trati v Šenkvicích jsem jel poprvé a hned se mi to tady zalíbilo. V kvalifikaci jsem zajel až 7. čas, ze kterého jsem nebyl moc nadšený, ale bylo jasné, že všechno záleží na startu.

 

Do první rozjížďky se mi povedlo odstartovat na 2. místě, ale ke konci jízdy jsem se bohužel postupně propadl až na 4. místo.

 

Do druhé rozjížďky jsem odstartoval na 4. místě a v druhém kole se mi podařilo dostat na místo 3. pozici. Celou jízdu jsem pak jezdil na 3. pozici až na poslední čtyři kola, kdy probíhal boj o 3. pozici. Tu se mi naštěstí podařilo udržet, protože půl kola do cíle můj soupeř spadl. No, mohl z toho být boj loket na loket až do cíle.

 

Text: Pavel Kučera

 

Další REPORTY

Zkušenost má cenu zlata

První letošní seniorský mistrák se konal na dalečínské jedničce, což nebylo úplně košer pro Míru Kučeru. Místní trať mu totiž moc nesedí, takže na něho čekala skutečná výzva. Jak se s tím vypořádal? Dozvíš se v článku.

Přečtěte si více >

Jednou za čas i ten motokros

Zarytý endurák Radek Grulich po delší době vyrazil na motokroseové závody, které se konaly na trati v Zábřehu. Ve velké konkurenci si určitě parádně zazávodil. Co na to říká? Dočteš se v článku.

Přečtěte si více >

Pozdě, ale přece!

Radek Grulich začal s přípravami na novou sezónu o něco později, ale i to se samozřejmě cení. Jak sám řekl, stačí už jen shodit pár kilo a může se vrhnout do dalšího závodění. Více hledej v článku.

Přečtěte si více >