Kvalifikace není všechno

Jezdec: Pavel Kučera

Datum závodu : 16. 9. 2023
Název podniku : Slovenský pohár
Šenkvice
Kategorie : MX Open
Celkové umístění:  3. místo

 

Na trati v Šenkvicích jsem jel poprvé a hned se mi to tady zalíbilo. V kvalifikaci jsem zajel až 7. čas, ze kterého jsem nebyl moc nadšený, ale bylo jasné, že všechno záleží na startu.

 

Do první rozjížďky se mi povedlo odstartovat na 2. místě, ale ke konci jízdy jsem se bohužel postupně propadl až na 4. místo.

 

Do druhé rozjížďky jsem odstartoval na 4. místě a v druhém kole se mi podařilo dostat na místo 3. pozici. Celou jízdu jsem pak jezdil na 3. pozici až na poslední čtyři kola, kdy probíhal boj o 3. pozici. Tu se mi naštěstí podařilo udržet, protože půl kola do cíle můj soupeř spadl. No, mohl z toho být boj loket na loket až do cíle.

 

Text: Pavel Kučera

 

Další REPORTY

Nasněžilo…jdeme závodit!

Matyáš Vinkler se namísto klasických zimních radovánek rozhodl vyrazit ještě na jeden závod. V Dlouhé Loučce si zajezdil na sněhu, ale ani pořádné bahenní lázně na sebe nenechaly dlouho čekat. Jak to Maty zvládl? Dozvíš se v článku.

Přečtěte si více >

Cíl zněl jasně!

Kvůli jednomu vynechanému závodu se Matyáš Vinkler bohužel propadl celkovým pořadím Offroad maratonu. Na posledním podniku v Šiklově Mlýně si tedy předsevzal jasný cíl…chtěl si to hlavně užít. Jak se to Matymu podařilo? Hledej v článku.

Přečtěte si více >

Kuneš má ve Zvoli natrénováno

Pavel Kuneš se ukázal i na Posledním tankování pořádaném na trati ve Zvoli. Celý den se mu nedařily starty, ale během rozjížděk vždy ukázal, jak dobře to tady má najeté. Jaký výsledek si nakonec vyzávodil? Dozvíš se v článku.

Přečtěte si více >