Kuneš má ve Zvoli natrénováno

Jezdec: Pavel Kuneš

Datum závodu : 21. 10. 2023
Název podniku : Poslední tankování MXGP Zvole
Zvole
Kategorie : Hobby
Celkové umístění:  3. místo

 

Jako každý rok jsem se vydal na motokrosové závody do Zvole. Tréninky jsem bohužel nestihl a do kvalifikace jsem na startovní rošt přijel jako poslední. I tak se mi zde povedlo urvat 5. místo.

 

Obě závodní rozjížďky pak probíhaly podobně. Zaspaný start a následných 10 minut totálního nasazení všechny předjet. Vždy jsem 3. a 4. jezdce předjel v posledním kole ve vracečce k cíli, kterou už mám nějaký ten pátek najetou z tréninků na místní trati.

 

Nakonec tedy dvakrát 3. místo, což mi celkově zajistilo taky 3. místo. Děkuji za podporu týmu Region Racing v této sezóně.

 

Text: Pavel kuneš

 

Další REPORTY

Zkušenost má cenu zlata

První letošní seniorský mistrák se konal na dalečínské jedničce, což nebylo úplně košer pro Míru Kučeru. Místní trať mu totiž moc nesedí, takže na něho čekala skutečná výzva. Jak se s tím vypořádal? Dozvíš se v článku.

Přečtěte si více >

Jednou za čas i ten motokros

Zarytý endurák Radek Grulich po delší době vyrazil na motokroseové závody, které se konaly na trati v Zábřehu. Ve velké konkurenci si určitě parádně zazávodil. Co na to říká? Dočteš se v článku.

Přečtěte si více >

Pozdě, ale přece!

Radek Grulich začal s přípravami na novou sezónu o něco později, ale i to se samozřejmě cení. Jak sám řekl, stačí už jen shodit pár kilo a může se vrhnout do dalšího závodění. Více hledej v článku.

Přečtěte si více >