Krušina nám něco tají

Jezdec: Luboš Krušina

Datum závodu : 24. 9. 2023
Název podniku : Nova motocross cup
Klášterec nad Orlicí
Kategorie : Hobby 45 – 54 let
Celkové umístění:  15. místo

 

V neděli za krásného slunečného počasí proběhl další podnik seriálu Nova cup. Pěkně připravená trať se postupem času trochu rozbíjela, tak už to ale v Klášterci chodí. Chuť závodit se mě však držela. O to víc po změně v životním stylu doufám, že to ponese čím dál lepší výsledky. Vše prozradím trochu později… Do dalšího podniku v Třemošnici půjdu s ještě vetším nasazením.

 

Text: Luboš Krušina

 

Další REPORTY

Nasněžilo…jdeme závodit!

Matyáš Vinkler se namísto klasických zimních radovánek rozhodl vyrazit ještě na jeden závod. V Dlouhé Loučce si zajezdil na sněhu, ale ani pořádné bahenní lázně na sebe nenechaly dlouho čekat. Jak to Maty zvládl? Dozvíš se v článku.

Přečtěte si více >

Cíl zněl jasně!

Kvůli jednomu vynechanému závodu se Matyáš Vinkler bohužel propadl celkovým pořadím Offroad maratonu. Na posledním podniku v Šiklově Mlýně si tedy předsevzal jasný cíl…chtěl si to hlavně užít. Jak se to Matymu podařilo? Hledej v článku.

Přečtěte si více >

Kuneš má ve Zvoli natrénováno

Pavel Kuneš se ukázal i na Posledním tankování pořádaném na trati ve Zvoli. Celý den se mu nedařily starty, ale během rozjížděk vždy ukázal, jak dobře to tady má najeté. Jaký výsledek si nakonec vyzávodil? Dozvíš se v článku.

Přečtěte si více >