Soustředili jsme se v Opatově

OPATOV u Svitav LEVEL 6

 

 

Soustředění se tentokrát konalo 28. 9. 2023 na mistrovské trati v Opatově. Odvahu a vítr do plachet nám dodali spokojení klienti a svěřenci z Říkova. Tak se vypsal termín, a šli jsme do toho. Akce se vydařila, počasí vyšlo nádherně… a trať, to bylo neskutečné PORNO!!! Jen se koukněte na fotky a posuďte sami…

 

Sešlo se nás 22 + 3 trenéři. Harmonogram se nám o 10 minut protáhl, jinak jsme zvládali vše dle plánu. Jezdci si trať moc pochvalovali. Trenéři šli step by step od těch nejtěžších úseků. Dařilo se, radost měli trenéři i svěřenci. Pokroky byly viditelné, velké a naplňovalo nás to všechny.

 

Jedna nepříjemná událost se nám však stala, a to v sekci start a dvě rychlá kola. Karel Lačňák, jezdec teamu REGION RACING sjížděl předčasně z dráhy přímo v místě, kde stojí trenér Erik…

 

Erik: „Co je?? Co se děje???“ Karel: „Promiň Eriku…“ Erik: „Proč, co je?? Co se děje???“ Karel zvedl levou ruku vzhůru. Erik: „Sakra, prsty máš zkroucené jak harmoniku a kosti venku…“ „Nééééé…“ Volááám!!! Karel: „Není to dobré. Ani jsem nespadl jen přilítl kámen od pilota přede mnou.“

 

Rychlá byla do 12ti minut u nás… Karel zůstal při vědomí a byl statečný. Zdravotníci postupovali výborně, Karla naložili a odvezli ho do svitavské nemocnice. Karla čeká ještě operace a my mu držíme všechny palce, co máme!!!

 

Program pak pokračoval. Na jezdce čekala OPEN PITLINE – kdo vydržel, jel 20 minut + dvě kola.

 

Opatov je krásná a místy dost náročná trať. v roce 2024 soustředění plánujeme určitě zopakovat a navíc vytvoříme i skupinu SÓLO TRÉNINK 4 x 30 MIN, kdy se pojede bez trenérů (4x na trati za zvýhodněnou cenu).

 

Další a letos poslední akce nás čeká 28. 10. 2023 v Dolních Heřmanicích. Imigrant pub hamburgery, Vojta Stodola i Časoměřič CZ s námi počítají… takže hurá do AKCE!!! Děkujeme všem stálým účastníkům soustředění, sponzorům a hlavně realizačnímu teamu, bez nich by to nešlo!!!

 

Sportu zdar, Erik Provazník

 

 

Další REPORTY

Nasněžilo…jdeme závodit!

Matyáš Vinkler se namísto klasických zimních radovánek rozhodl vyrazit ještě na jeden závod. V Dlouhé Loučce si zajezdil na sněhu, ale ani pořádné bahenní lázně na sebe nenechaly dlouho čekat. Jak to Maty zvládl? Dozvíš se v článku.

Přečtěte si více >

Cíl zněl jasně!

Kvůli jednomu vynechanému závodu se Matyáš Vinkler bohužel propadl celkovým pořadím Offroad maratonu. Na posledním podniku v Šiklově Mlýně si tedy předsevzal jasný cíl…chtěl si to hlavně užít. Jak se to Matymu podařilo? Hledej v článku.

Přečtěte si více >

Kuneš má ve Zvoli natrénováno

Pavel Kuneš se ukázal i na Posledním tankování pořádaném na trati ve Zvoli. Celý den se mu nedařily starty, ale během rozjížděk vždy ukázal, jak dobře to tady má najeté. Jaký výsledek si nakonec vyzávodil? Dozvíš se v článku.

Přečtěte si více >