Soustředili jsme se v Opatově

OPATOV u Svitav LEVEL 6

 

 

Soustředění se tentokrát konalo 28. 9. 2023 na mistrovské trati v Opatově. Odvahu a vítr do plachet nám dodali spokojení klienti a svěřenci z Říkova. Tak se vypsal termín, a šli jsme do toho. Akce se vydařila, počasí vyšlo nádherně… a trať, to bylo neskutečné PORNO!!! Jen se koukněte na fotky a posuďte sami…

 

Sešlo se nás 22 + 3 trenéři. Harmonogram se nám o 10 minut protáhl, jinak jsme zvládali vše dle plánu. Jezdci si trať moc pochvalovali. Trenéři šli step by step od těch nejtěžších úseků. Dařilo se, radost měli trenéři i svěřenci. Pokroky byly viditelné, velké a naplňovalo nás to všechny.

 

Jedna nepříjemná událost se nám však stala, a to v sekci start a dvě rychlá kola. Karel Lačňák, jezdec teamu REGION RACING sjížděl předčasně z dráhy přímo v místě, kde stojí trenér Erik…

 

Erik: „Co je?? Co se děje???“ Karel: „Promiň Eriku…“ Erik: „Proč, co je?? Co se děje???“ Karel zvedl levou ruku vzhůru. Erik: „Sakra, prsty máš zkroucené jak harmoniku a kosti venku…“ „Nééééé…“ Volááám!!! Karel: „Není to dobré. Ani jsem nespadl jen přilítl kámen od pilota přede mnou.“

 

Rychlá byla do 12ti minut u nás… Karel zůstal při vědomí a byl statečný. Zdravotníci postupovali výborně, Karla naložili a odvezli ho do svitavské nemocnice. Karla čeká ještě operace a my mu držíme všechny palce, co máme!!!

 

Program pak pokračoval. Na jezdce čekala OPEN PITLINE – kdo vydržel, jel 20 minut + dvě kola.

 

Opatov je krásná a místy dost náročná trať. v roce 2024 soustředění plánujeme určitě zopakovat a navíc vytvoříme i skupinu SÓLO TRÉNINK 4 x 30 MIN, kdy se pojede bez trenérů (4x na trati za zvýhodněnou cenu).

 

Další a letos poslední akce nás čeká 28. 10. 2023 v Dolních Heřmanicích. Imigrant pub hamburgery, Vojta Stodola i Časoměřič CZ s námi počítají… takže hurá do AKCE!!! Děkujeme všem stálým účastníkům soustředění, sponzorům a hlavně realizačnímu teamu, bez nich by to nešlo!!!

 

Sportu zdar, Erik Provazník

 

 

Další REPORTY

Zkušenost má cenu zlata

První letošní seniorský mistrák se konal na dalečínské jedničce, což nebylo úplně košer pro Míru Kučeru. Místní trať mu totiž moc nesedí, takže na něho čekala skutečná výzva. Jak se s tím vypořádal? Dozvíš se v článku.

Přečtěte si více >

Jednou za čas i ten motokros

Zarytý endurák Radek Grulich po delší době vyrazil na motokroseové závody, které se konaly na trati v Zábřehu. Ve velké konkurenci si určitě parádně zazávodil. Co na to říká? Dočteš se v článku.

Přečtěte si více >

Pozdě, ale přece!

Radek Grulich začal s přípravami na novou sezónu o něco později, ale i to se samozřejmě cení. Jak sám řekl, stačí už jen shodit pár kilo a může se vrhnout do dalšího závodění. Více hledej v článku.

Přečtěte si více >