Fogl musel změnit značku

Jezdec: Tomáš Fogl

Datum závodu : 24. 9. 2023
Název podniku : Nova motocross cup
Klášterec nad Orlicí
Kategorie : Hobby 21 – 32 let
Celkové umístění:  12. místo

 

Pro mě to byl v Klášterci závod na mojí domácí trati. Po obědě se rozjely tréninky starších jezdců na dobře připravené trati a mně se jelo skvěle. I kvalifikační závod probíhal dobře, odstratoval jsem celkem pěkně a dojel na 7. místě.

 

Start do první jizdy byl bombovej, do první zatáčky jsem najížděl na 2. pozici. Pak mě ale zastavil technický problém na mojí Hondičce. Ztratila výkon a já se postupně propadl na 12. místo.

 

Na druhou jízdu jsem si od táty půjčil jeho Yamahu, a to je prostě zase něco jiného. Odstratoval jsem slušně, ale celou jízdu jsem se trápil s jinak nastaveným motocyklem a dojel opět na 12. místě. Celkově to dalo taky na 12. pozici.

 

Letošní sezónu bude pro mě nutné dojet na Yamaze, tak se budu muset podívat na nastavení. Díky týmu Region racing za podporu.

 

Text: Tomáš Fogl

 

Další REPORTY

Zkušenost má cenu zlata

První letošní seniorský mistrák se konal na dalečínské jedničce, což nebylo úplně košer pro Míru Kučeru. Místní trať mu totiž moc nesedí, takže na něho čekala skutečná výzva. Jak se s tím vypořádal? Dozvíš se v článku.

Přečtěte si více >

Jednou za čas i ten motokros

Zarytý endurák Radek Grulich po delší době vyrazil na motokroseové závody, které se konaly na trati v Zábřehu. Ve velké konkurenci si určitě parádně zazávodil. Co na to říká? Dočteš se v článku.

Přečtěte si více >

Pozdě, ale přece!

Radek Grulich začal s přípravami na novou sezónu o něco později, ale i to se samozřejmě cení. Jak sám řekl, stačí už jen shodit pár kilo a může se vrhnout do dalšího závodění. Více hledej v článku.

Přečtěte si více >