Název podniku : Nova motocross cup
Klášterec nad Orlicí
Kategorie : Hobby 21 – 32 let
Celkové umístění:  12. místo

Pro mě to byl v Klášterci závod na mojí domácí trati. Po obědě se rozjely tréninky starších jezdců na dobře připravené trati a mně se jelo skvěle. I kvalifikační závod probíhal dobře, odstratoval jsem celkem pěkně a dojel na 7. místě.

Start do první jizdy byl bombovej, do první zatáčky jsem najížděl na 2. pozici. Pak mě ale zastavil technický problém na mojí Hondičce. Ztratila výkon a já se postupně propadl na 12. místo.

Na druhou jízdu jsem si od táty půjčil jeho Yamahu, a to je prostě zase něco jiného. Odstratoval jsem slušně, ale celou jízdu jsem se trápil s jinak nastaveným motocyklem a dojel opět na 12. místě. Celkově to dalo taky na 12. pozici.

Letošní sezónu bude pro mě nutné dojet na Yamaze, tak se budu muset podívat na nastavení. Díky týmu Region racing za podporu.

Text: Tomáš Fogl

Další REPORTY

Sám tomu nemohl uvěřit

Erik Provazník vyrazil do Polska, kde se pořádal další závod mistroství světa v Supermotu. Tentokrát byl na motorce jako doma a podařil se mu zajet opravdu neuvěřitelný výsledek, i když pak… Přečti si článek a dozvíš se o tom víc.