Fogl musel změnit značku

Jezdec: Tomáš Fogl

Datum závodu : 24. 9. 2023
Název podniku : Nova motocross cup
Klášterec nad Orlicí
Kategorie : Hobby 21 – 32 let
Celkové umístění:  12. místo

 

Pro mě to byl v Klášterci závod na mojí domácí trati. Po obědě se rozjely tréninky starších jezdců na dobře připravené trati a mně se jelo skvěle. I kvalifikační závod probíhal dobře, odstratoval jsem celkem pěkně a dojel na 7. místě.

 

Start do první jizdy byl bombovej, do první zatáčky jsem najížděl na 2. pozici. Pak mě ale zastavil technický problém na mojí Hondičce. Ztratila výkon a já se postupně propadl na 12. místo.

 

Na druhou jízdu jsem si od táty půjčil jeho Yamahu, a to je prostě zase něco jiného. Odstratoval jsem slušně, ale celou jízdu jsem se trápil s jinak nastaveným motocyklem a dojel opět na 12. místě. Celkově to dalo taky na 12. pozici.

 

Letošní sezónu bude pro mě nutné dojet na Yamaze, tak se budu muset podívat na nastavení. Díky týmu Region racing za podporu.

 

Text: Tomáš Fogl

 

Další REPORTY

Nasněžilo…jdeme závodit!

Matyáš Vinkler se namísto klasických zimních radovánek rozhodl vyrazit ještě na jeden závod. V Dlouhé Loučce si zajezdil na sněhu, ale ani pořádné bahenní lázně na sebe nenechaly dlouho čekat. Jak to Maty zvládl? Dozvíš se v článku.

Přečtěte si více >

Cíl zněl jasně!

Kvůli jednomu vynechanému závodu se Matyáš Vinkler bohužel propadl celkovým pořadím Offroad maratonu. Na posledním podniku v Šiklově Mlýně si tedy předsevzal jasný cíl…chtěl si to hlavně užít. Jak se to Matymu podařilo? Hledej v článku.

Přečtěte si více >

Kuneš má ve Zvoli natrénováno

Pavel Kuneš se ukázal i na Posledním tankování pořádaném na trati ve Zvoli. Celý den se mu nedařily starty, ale během rozjížděk vždy ukázal, jak dobře to tady má najeté. Jaký výsledek si nakonec vyzávodil? Dozvíš se v článku.

Přečtěte si více >