Když se zrovna nedaří…

Jezdec: Pavel Kučera

Datum závodu : 24. 9. 2023
Název podniku : Chalupa cup
Dalečín I.
Kategorie : Open MX1
Celkové umístění: 

 

Závody v Dalečíně neproběhly vůbec podle mých představ. Už od rána mně trať moc nesedla, což šlo potom znát celý den. V kvalifikaci jsem zajel 10. čas, s čímž jsem tak nějak počítal.

 

Do první rozjížďky jsem odstartoval na 5. místě, ale později přišel pád a já se tak propadl úplně na konec. Poté se mi ještě navíc během jízdy pokazily tlumiče a já tak musel ze závodu odstoupit.

 

Text: Pavel Kučera

 

Další REPORTY

Nasněžilo…jdeme závodit!

Matyáš Vinkler se namísto klasických zimních radovánek rozhodl vyrazit ještě na jeden závod. V Dlouhé Loučce si zajezdil na sněhu, ale ani pořádné bahenní lázně na sebe nenechaly dlouho čekat. Jak to Maty zvládl? Dozvíš se v článku.

Přečtěte si více >

Cíl zněl jasně!

Kvůli jednomu vynechanému závodu se Matyáš Vinkler bohužel propadl celkovým pořadím Offroad maratonu. Na posledním podniku v Šiklově Mlýně si tedy předsevzal jasný cíl…chtěl si to hlavně užít. Jak se to Matymu podařilo? Hledej v článku.

Přečtěte si více >

Kuneš má ve Zvoli natrénováno

Pavel Kuneš se ukázal i na Posledním tankování pořádaném na trati ve Zvoli. Celý den se mu nedařily starty, ale během rozjížděk vždy ukázal, jak dobře to tady má najeté. Jaký výsledek si nakonec vyzávodil? Dozvíš se v článku.

Přečtěte si více >