Jezdec: Pavel Kuneš

Datum závodu : 17. 9. 2023
Název podniku : CAMS MČR
Liberec – Vesec
Kategorie : Dvojice – Elite
Celkové umístění:  2. místo

 

Na další závody jsem vyrazil do Liberce. Z předchozích let vím, že tu místí KOVOM racing team vždy udělá krásné závody, a tak tomu bylo i letos. Dvojice jsem jel s mým kamarádem Radkem Adamem, se kterým jedeme i seriál Acerbis Mefo CUP.

 

Přijeli jsme až na nedělní závod, takže jsme měli trať hodně rozbitou. Celý závod jsme drželi 2. místo. Jelo se mi dobře, ale při dojetí soupeře jsem vždy jel kvůli prachu poslepu. Bylo proto nutné jezdit opatrně, abych nerozbil sebe, ani motorku. Nakonec 2. místo potěšilo. Děkuji Region racing teamu za podporu a přítelkyni za servis v depu.

 

Text: Pavel Kuneš

 

Další REPORTY

Nasněžilo…jdeme závodit!

Matyáš Vinkler se namísto klasických zimních radovánek rozhodl vyrazit ještě na jeden závod. V Dlouhé Loučce si zajezdil na sněhu, ale ani pořádné bahenní lázně na sebe nenechaly dlouho čekat. Jak to Maty zvládl? Dozvíš se v článku.

Přečtěte si více >

Cíl zněl jasně!

Kvůli jednomu vynechanému závodu se Matyáš Vinkler bohužel propadl celkovým pořadím Offroad maratonu. Na posledním podniku v Šiklově Mlýně si tedy předsevzal jasný cíl…chtěl si to hlavně užít. Jak se to Matymu podařilo? Hledej v článku.

Přečtěte si více >

Kuneš má ve Zvoli natrénováno

Pavel Kuneš se ukázal i na Posledním tankování pořádaném na trati ve Zvoli. Celý den se mu nedařily starty, ale během rozjížděk vždy ukázal, jak dobře to tady má najeté. Jaký výsledek si nakonec vyzávodil? Dozvíš se v článku.

Přečtěte si více >