Každý den není posvícení

Jezdec: Vít Fuk

Datum závodu : 22. 10. 2023
Název podniku : ŠAC
Pacov
Kategorie : MX2
Celkové umístění:  25. místo

 

Pacov patří mezi moje oblíbené tratě, takže jsem se na závody nepochybně těšil. Bohužel to však nakonec neprobíhalo dle mých představ. V ranním tréninku a kvalifikaci jsem se nemohl dostat do svého tempa a trať mi nesedla.

 

Starty do jednotlivých rozjížděk nebyly tak hrozné, ale zbytek závodu pak vypadal hůř. Bojoval jsem stejně jako v trénincích a nemohl se celý den dostat do tempa.

 

Své poslední letošní závody jsem si představoval jinak, ale bohužel to každý den není podle představ. Děkuji Týmu Region Racing za podporu v celé sezoně. Teď už se budeme připravovat na nadcházející rok. Ještě jednou Díky.

 

Text: Vít Fuk

 

Další REPORTY

Nasněžilo…jdeme závodit!

Matyáš Vinkler se namísto klasických zimních radovánek rozhodl vyrazit ještě na jeden závod. V Dlouhé Loučce si zajezdil na sněhu, ale ani pořádné bahenní lázně na sebe nenechaly dlouho čekat. Jak to Maty zvládl? Dozvíš se v článku.

Přečtěte si více >

Cíl zněl jasně!

Kvůli jednomu vynechanému závodu se Matyáš Vinkler bohužel propadl celkovým pořadím Offroad maratonu. Na posledním podniku v Šiklově Mlýně si tedy předsevzal jasný cíl…chtěl si to hlavně užít. Jak se to Matymu podařilo? Hledej v článku.

Přečtěte si více >

Kuneš má ve Zvoli natrénováno

Pavel Kuneš se ukázal i na Posledním tankování pořádaném na trati ve Zvoli. Celý den se mu nedařily starty, ale během rozjížděk vždy ukázal, jak dobře to tady má najeté. Jaký výsledek si nakonec vyzávodil? Dozvíš se v článku.

Přečtěte si více >