Jezdec: Patrik Šponar

Datum závodu : 14. 10. 2023
Název podniku : Memoriál Jiřího Doležala
Velká Losenice
Kategorie : Open
Celkové umístění:  1. místo

 

Ukončení sezóny v Losenici se jelo v podstatě na idoši. Nebylo sice úplně teplo, ale i díky tomu trať vydržela v top stavu celý den.

 

V obou jízdách se mi zadařil holeshot. Na druhém místě mě vždy stíhal Jaroslav Novák, který měl však špatné starty, což hrálo v jeho neprospěch. Obě jízdy jsem nakonec vyhrál stylem start-cíl, celkově tedy 1. místo.

 

Pravděpodobně se jednalo o můj poslední závod sezóny. Rád bych tedy poděkoval za podporu týmu Region 🙂

 

Text: Patrik Šponar

 

Další REPORTY

Nasněžilo…jdeme závodit!

Matyáš Vinkler se namísto klasických zimních radovánek rozhodl vyrazit ještě na jeden závod. V Dlouhé Loučce si zajezdil na sněhu, ale ani pořádné bahenní lázně na sebe nenechaly dlouho čekat. Jak to Maty zvládl? Dozvíš se v článku.

Přečtěte si více >

Cíl zněl jasně!

Kvůli jednomu vynechanému závodu se Matyáš Vinkler bohužel propadl celkovým pořadím Offroad maratonu. Na posledním podniku v Šiklově Mlýně si tedy předsevzal jasný cíl…chtěl si to hlavně užít. Jak se to Matymu podařilo? Hledej v článku.

Přečtěte si více >

Kuneš má ve Zvoli natrénováno

Pavel Kuneš se ukázal i na Posledním tankování pořádaném na trati ve Zvoli. Celý den se mu nedařily starty, ale během rozjížděk vždy ukázal, jak dobře to tady má najeté. Jaký výsledek si nakonec vyzávodil? Dozvíš se v článku.

Přečtěte si více >