Jezdec: Vít Fuk

Datum závodu : 14. 10. 2023
Název podniku : Memoriál Jiřího Doležala
Velká Losenice
Kategorie : MX2
Celkové umístění:  4. místo

 

Opět jsem zavítal do Velké Losenice. Trať mi od rána seděla a na motorce jsem se cítil dobře, a tak tomu bylo i při závodech.

 

Start do první rozjížďky mi nevyšel úplně dobře, sekl jsem se totiž s druhým jezdcem v první zatáčce. Snažil jsem se pak dostat na přední pozice. Šlo to, ale trať není tak široká, takže to bylo horší, ale i tak se mi to dařilo.

 

Do druhé rozjížďky se mi povedlo odstartovat na 1. místě, na kterém jsem se držel dvě kola. Poté jsem se bohužel propadl a v celkovém pořadí jsem bral 4. místo. Bedna mi tedy utekla o kousek, i tak jsem si však závody užil a byl spojený.

 

Text: Vít Fuk

 

Další REPORTY

Nasněžilo…jdeme závodit!

Matyáš Vinkler se namísto klasických zimních radovánek rozhodl vyrazit ještě na jeden závod. V Dlouhé Loučce si zajezdil na sněhu, ale ani pořádné bahenní lázně na sebe nenechaly dlouho čekat. Jak to Maty zvládl? Dozvíš se v článku.

Přečtěte si více >

Cíl zněl jasně!

Kvůli jednomu vynechanému závodu se Matyáš Vinkler bohužel propadl celkovým pořadím Offroad maratonu. Na posledním podniku v Šiklově Mlýně si tedy předsevzal jasný cíl…chtěl si to hlavně užít. Jak se to Matymu podařilo? Hledej v článku.

Přečtěte si více >

Kuneš má ve Zvoli natrénováno

Pavel Kuneš se ukázal i na Posledním tankování pořádaném na trati ve Zvoli. Celý den se mu nedařily starty, ale během rozjížděk vždy ukázal, jak dobře to tady má najeté. Jaký výsledek si nakonec vyzávodil? Dozvíš se v článku.

Přečtěte si více >