Každoroční klasika ve Mříčné

Jezdec: Pavel Kuneš

Datum závodu : 23. 9. 2023
Název podniku : Acerbis Mefo CUP
Mříčná
Kategorie : Hobby
Celkové umístění:  18. místo

 

Závody v Mříčné se pro mě staly každoroční klasikou. Jde o výborně namotanou trať, která má hodně technických, ale i rychlých pasaží. Na závody jsem opět vyrazil s letošním kolegou Radkem Adamem a dařilo se nám skvělě. Nestihli jsme si však před jízdou projít trať, jak už je tenhle rok mým zvykem, a to znamenalo první kolo na oči.

 

Pak už jsem celý závod jenom předjížděl, protože se na start postavilo 80 dvojic (160 jezdců). První polovina závodu byla dobrá, louky ještě držely a moc se neprášilo. V druhé polovině už bylo nabržděno a pasáže rozbitejší a rozbitejší, ale já jsem paradoxně zrychloval a zrychloval.

 

V nabité konkurenci to vyšlo nakonec na 16. místo, i když si myslím, že po problémech s časomírou jsme měli být výše. Děkuju REGIONu za podporu v této sezóně a Radkovi za to, že se mnou letos jezdí.

 

Text: Pavel Kuneš

 

Další REPORTY

Nasněžilo…jdeme závodit!

Matyáš Vinkler se namísto klasických zimních radovánek rozhodl vyrazit ještě na jeden závod. V Dlouhé Loučce si zajezdil na sněhu, ale ani pořádné bahenní lázně na sebe nenechaly dlouho čekat. Jak to Maty zvládl? Dozvíš se v článku.

Přečtěte si více >

Cíl zněl jasně!

Kvůli jednomu vynechanému závodu se Matyáš Vinkler bohužel propadl celkovým pořadím Offroad maratonu. Na posledním podniku v Šiklově Mlýně si tedy předsevzal jasný cíl…chtěl si to hlavně užít. Jak se to Matymu podařilo? Hledej v článku.

Přečtěte si více >

Kuneš má ve Zvoli natrénováno

Pavel Kuneš se ukázal i na Posledním tankování pořádaném na trati ve Zvoli. Celý den se mu nedařily starty, ale během rozjížděk vždy ukázal, jak dobře to tady má najeté. Jaký výsledek si nakonec vyzávodil? Dozvíš se v článku.

Přečtěte si více >