Každoroční klasika ve Mříčné

Jezdec: Pavel Kuneš

Datum závodu : 23. 9. 2023
Název podniku : Acerbis Mefo CUP
Mříčná
Kategorie : Hobby
Celkové umístění:  18. místo

 

Závody v Mříčné se pro mě staly každoroční klasikou. Jde o výborně namotanou trať, která má hodně technických, ale i rychlých pasaží. Na závody jsem opět vyrazil s letošním kolegou Radkem Adamem a dařilo se nám skvělě. Nestihli jsme si však před jízdou projít trať, jak už je tenhle rok mým zvykem, a to znamenalo první kolo na oči.

 

Pak už jsem celý závod jenom předjížděl, protože se na start postavilo 80 dvojic (160 jezdců). První polovina závodu byla dobrá, louky ještě držely a moc se neprášilo. V druhé polovině už bylo nabržděno a pasáže rozbitejší a rozbitejší, ale já jsem paradoxně zrychloval a zrychloval.

 

V nabité konkurenci to vyšlo nakonec na 16. místo, i když si myslím, že po problémech s časomírou jsme měli být výše. Děkuju REGIONu za podporu v této sezóně a Radkovi za to, že se mnou letos jezdí.

 

Text: Pavel Kuneš

 

Další REPORTY

Trvalo to čtyři roky

Po čtyřech letech se v Benátkách u Litomyšle konečně uspořádal nějaký závod. Maty Vinkler neváhal a vyrazil si sem zazávodit a nejen pro něho to bylo tak trochu nostalgické. Přečti si článek a dozvíš se víc.

Přečtěte si více >