Název podniku : Batti mx cup
Trutnov
Kategorie : 85ccm
Celkové umístění:  5. místo

Po měsíčním odpočinku od motorky a dovolené jsem vyrazil na moji oblíbenou trať do Trutnova na Batti MX Cup. V kvalifikaci jsem si vyjel 7. místo. Trať byla dost náročná a koleje hluboké. Podle názoru starších jezdců, takhle náročnou trať v Trutnově nepamatují.

Start do první jízdy se mi úplně nejlépe nepovedl, ale hned od úvodu jsem bojoval. Cílem jsem projížděl na 5. místě. Druhá jízda se podobala té první. Po startu na 7. místě a následný boj o lepší pozice. Do cíle jsem opět dojel na 5. místě. V celkovém hodnocení mi to dalo také na 5. místo.

Text: Matyáš Vinkler

Další REPORTY

Sám tomu nemohl uvěřit

Erik Provazník vyrazil do Polska, kde se pořádal další závod mistroství světa v Supermotu. Tentokrát byl na motorce jako doma a podařil se mu zajet opravdu neuvěřitelný výsledek, i když pak… Přečti si článek a dozvíš se o tom víc.