Fuk doufá v lepší zítřky

Jezdec: Vít Fuk

Datum závodu : 9. 4. 2023
Název podniku : SMS Jižní Čechy
Pacov
Kategorie : Hobby MX2
Celkové umístění:  29. místo

 

Po celý den panovalo deštivé počasí, které se nad tratí drželo i předešlé dny před závodem. První trénink se tedy odjel na blátě. V terénu se bohužel vytvořila jen jedna kolej, v které se potom jezdilo po celý závodní den.

 

Starty do rozjížděk mi úplně nevycházely, ale v průběhu jízdy jsem se snažil dostat co nejvíce vpřed. I když to bylo těžké, o nějaká místa se mi povedlo posunout.

 

Jednalo se o můj letošní první závod. Podle mě sice nebyl nejlepší ale ani nejhorší. Doufám, že výsledky na dalších závodech budou jen a jen lepší.

 

Text: Vít Fuk

 

Další REPORTY

Fuglau plné konkurence

Spojení českého a rakouského „mistráku motárdistů“ proběhlo ve Fuglau právě na rakouském území. Nesměl tady chybět ani Libor Bednář, který si v nabité konkurenci parádně zazávodil. Jaké to tam bylo? Dočteš se v článku.

Přečtěte si více >

Bylo potřeba se hryznout

Viktor Špaček vyrazil na další podnik seriálu MX tratě, který se tentokrát konal na trati ve Vranově u Brna. A ač ho ráno trápil pocit únavy, nakonec tam padla i bedna. Více hledej v článku.

Přečtěte si více >

Tak nás tu máte zas!

Soustředění číslo 2 v letošním roce se uskutečnilo na trati v Říkově. No a že Vás dorazila pořádná parta! Téměř 30 borců kroužilo po trati a soustředilo se na techniku, rychlost, starty… No jak už je u nás zvykem. Tak neváhej a přečti si o tom v článku.

Přečtěte si více >