Funguje vizualizace trati z videí na YouTube?

Jezdec: Klára Černá

Datum závodu : 2. 4. 2023
Název podniku : Meteorit cup
Gbely (SVK)
Kategorie : MČR Žen
Celkové umístění:  8. místo

 

Druhým závodem v letošní sezóně se pro mě staly Gbely na Slovensku. Zároveň se jednalo o první závod SD Install Meteorit cupu. Trať jsem lehce znala pouze z videí, takže jsem byla zvědavá, jak mi sedne.

 

První trénink byl náročný. V sobotu večer pořadatelé trať nakropili a ráno k tomu pršelo, takže jsme se bahýnku nevyhnuli. Kvalifikace proběhla už o něco lépe. Nedařilo se mi ale zapamatovat, jak na sebe jednotlivé úseky tratě navazují.

 

Start do první rozjížďky se mi moc nepovedl. Věděla jsem, že mám rezervu a mohla bych jet rychleji, ale pořád jsem si trať nemohla osvojit. Start do druhé rozjížďky byl o poznání lepší, ale nejelo se mi už dobře.

 

Celkový dojem ze Gbel? Trať mi bohužel nesedla, ale den jako celý jsem si moc užila.

 

Text: Klára Černá

 

Další REPORTY

Zkušenost má cenu zlata

První letošní seniorský mistrák se konal na dalečínské jedničce, což nebylo úplně košer pro Míru Kučeru. Místní trať mu totiž moc nesedí, takže na něho čekala skutečná výzva. Jak se s tím vypořádal? Dozvíš se v článku.

Přečtěte si více >

Jednou za čas i ten motokros

Zarytý endurák Radek Grulich po delší době vyrazil na motokroseové závody, které se konaly na trati v Zábřehu. Ve velké konkurenci si určitě parádně zazávodil. Co na to říká? Dočteš se v článku.

Přečtěte si více >

Pozdě, ale přece!

Radek Grulich začal s přípravami na novou sezónu o něco později, ale i to se samozřejmě cení. Jak sám řekl, stačí už jen shodit pár kilo a může se vrhnout do dalšího závodění. Více hledej v článku.

Přečtěte si více >