Funguje vizualizace trati z videí na YouTube?

Jezdec: Klára Černá

Datum závodu : 2. 4. 2023
Název podniku : Meteorit cup
Gbely (SVK)
Kategorie : MČR Žen
Celkové umístění:  8. místo

 

Druhým závodem v letošní sezóně se pro mě staly Gbely na Slovensku. Zároveň se jednalo o první závod SD Install Meteorit cupu. Trať jsem lehce znala pouze z videí, takže jsem byla zvědavá, jak mi sedne.

 

První trénink byl náročný. V sobotu večer pořadatelé trať nakropili a ráno k tomu pršelo, takže jsme se bahýnku nevyhnuli. Kvalifikace proběhla už o něco lépe. Nedařilo se mi ale zapamatovat, jak na sebe jednotlivé úseky tratě navazují.

 

Start do první rozjížďky se mi moc nepovedl. Věděla jsem, že mám rezervu a mohla bych jet rychleji, ale pořád jsem si trať nemohla osvojit. Start do druhé rozjížďky byl o poznání lepší, ale nejelo se mi už dobře.

 

Celkový dojem ze Gbel? Trať mi bohužel nesedla, ale den jako celý jsem si moc užila.

 

Text: Klára Černá

 

Další REPORTY

Smolný závod na sněhu

Tomáš Fogl vytáhl svojí novou mašinu a vyrazil ji vyzkoušet na motoskijöring do Rudníku. Bohužel však časté pády a technické problémy vyřadily tým Fogl – Sabota z hlavního závodu. Jak to celé probíhalo? Dozvíš se v článku.

Přečtěte si více >

Zima se vrátila

A pak zase odešla… Na jeden víkend se počasí umoudřilo a dovolilo uspořádat letošní první závod v motoskijöringu. Jak se v Rudníku dařilo Krušinovi a jeho parťákovi? Dočteš se v článku.

Přečtěte si více >