Fogl: „poctivej motokros“

Jezdec: Tomáš Fogl

Datum závodu : 30. 3. 2024
Název podniku : Chalupa cup
Dolní Heřmanice
Kategorie : Hobby MX1
Celkové umístění:  2. místo

 

Nazdar kamarádi. Sezónu jsem odstartoval pro mě už tradičně v Heřmanicích. Málem jsem se však do závodu ani nedostal, protože jsem se přihlašoval jako 310. závodník. Nakonec to nějak dopadlo a mohl jsem se zúčastnit.

 

Trénink paráda, nějaký rozhýbaní, načíst kolejky a tak. Kvalda proběhla na pohodu. Bylo nás hodně a ve spojené jízdě s MX2 jsem zajel celkově 7. a v naší kategorii 2. čas. Což jsem ani nečekal.

 

První start v rozjížďce se mi vůbec nepovedl. Ve druhé zatáčce za mnou byli asi 3 piloti. Zatáhl jsem a na náročné trati se mi jelo hezky. Dobrá stíhačka vedla ke 3. místu.

 

Do druhé rozjížďky jsme nastupovali až po 18. hodině. Byl to náročný a dlouhý den. Odstartoval jsem o trochu lépe a jelo se mi zase parádně. Trať byla náročná, ale mrtě mě to bavilo. Vyjel jsem si 2. místo. Celkově jsem bral taky 2. místo.

 

Ač si mohl někdo brát servítky vůči trati, tak za mě šlo o poctivej motokros. Bylo to fakt náročný, ale hustý. Museli jste pořád přemýšlet, kde projet jakou kolej a kde přeskočit jakou díru. Paráda.

 

Text: Tomáš Fogl

 

Další REPORTY