Název podniku : Motocross cup
Benátky nad Jizerou
Kategorie : Hobby MX2
Celkové umístění:  11. místo

První závod letošní sezóny byl ve znamení nervozity. Zajeli jsme si na Motocrosscup do Benátek, ale místní trať vůbec neznám. Z jedné části byla dost namotaná a úzká a nedalo se tam skoro předjíždět. Druhá část byla na druhou stranu zase široká a tam jsem i předjížděl. Terén ve finále nevypadal zas tak špatně, udělaly se dost koleje.

Starty ale byly tragické.V první zatáčce jsem se pohyboval mezi posledními, a pak to dotahoval dopředu. První jízda dopadla na 16. místo, ale druhou už se mi povedlo dotáhnout na 7. místo. Celkově mi to vyšlo na 11. místo z 30 jezdců. Už jsem se trošku zlepšil, ale teď musím zapracovat na startech. Musím uznat, že na první závody to docela šlo, nečekal jsem žádný zázrak.

Text: Jakub Hejný

Další REPORTY

Sám tomu nemohl uvěřit

Erik Provazník vyrazil do Polska, kde se pořádal další závod mistroství světa v Supermotu. Tentokrát byl na motorce jako doma a podařil se mu zajet opravdu neuvěřitelný výsledek, i když pak… Přečti si článek a dozvíš se o tom víc.