Spojení dvou světů

Jezdec: Petr Holický

Datum závodu : 4. 11. 2023
Název podniku : CAMS Endurosprint
Automotodrom Brno
Kategorie : Hobby veterán open
Celkové umístění:  7. místo

 

Na závěr sezóny si pro nás pořadatelé CAMS připravili velké překvapení a uspořádali historicky první endurový závod na Masarykově okruhu v Brně.

 

Na první rychlostní zkoušku bylo možné (pouze v prvním kole) dojet přímo po části závodní trati, kde se běžně prohánějí silniční motocykly a automobily. Cross test byl dle mého názoru poněkud krátký, ale o to delší byl zase ten endurový. V obou testech na nás čekaly technicky dost náročné a pomalé podmínky.

 

No, vlastně pomalý jsem byl nejspíš jenom já, protože jsem po dvou lehkých chybách zajel nejhorší výsledek sezóny, a to 7. místo. Nicméně pokud se zde závod pojede i příští sezónu, mám v plánu to rozhodně vylepšit! 🙂

 

Text: Petr Holický

 

Další REPORTY

Zkušenost má cenu zlata

První letošní seniorský mistrák se konal na dalečínské jedničce, což nebylo úplně košer pro Míru Kučeru. Místní trať mu totiž moc nesedí, takže na něho čekala skutečná výzva. Jak se s tím vypořádal? Dozvíš se v článku.

Přečtěte si více >

Jednou za čas i ten motokros

Zarytý endurák Radek Grulich po delší době vyrazil na motokroseové závody, které se konaly na trati v Zábřehu. Ve velké konkurenci si určitě parádně zazávodil. Co na to říká? Dočteš se v článku.

Přečtěte si více >

Pozdě, ale přece!

Radek Grulich začal s přípravami na novou sezónu o něco později, ale i to se samozřejmě cení. Jak sám řekl, stačí už jen shodit pár kilo a může se vrhnout do dalšího závodění. Více hledej v článku.

Přečtěte si více >