Spojení dvou světů

Jezdec: Petr Holický

Datum závodu : 4. 11. 2023
Název podniku : CAMS Endurosprint
Automotodrom Brno
Kategorie : Hobby veterán open
Celkové umístění:  7. místo

 

Na závěr sezóny si pro nás pořadatelé CAMS připravili velké překvapení a uspořádali historicky první endurový závod na Masarykově okruhu v Brně.

 

Na první rychlostní zkoušku bylo možné (pouze v prvním kole) dojet přímo po části závodní trati, kde se běžně prohánějí silniční motocykly a automobily. Cross test byl dle mého názoru poněkud krátký, ale o to delší byl zase ten endurový. V obou testech na nás čekaly technicky dost náročné a pomalé podmínky.

 

No, vlastně pomalý jsem byl nejspíš jenom já, protože jsem po dvou lehkých chybách zajel nejhorší výsledek sezóny, a to 7. místo. Nicméně pokud se zde závod pojede i příští sezónu, mám v plánu to rozhodně vylepšit! 🙂

 

Text: Petr Holický

 

Další REPORTY

Nasněžilo…jdeme závodit!

Matyáš Vinkler se namísto klasických zimních radovánek rozhodl vyrazit ještě na jeden závod. V Dlouhé Loučce si zajezdil na sněhu, ale ani pořádné bahenní lázně na sebe nenechaly dlouho čekat. Jak to Maty zvládl? Dozvíš se v článku.

Přečtěte si více >

Cíl zněl jasně!

Kvůli jednomu vynechanému závodu se Matyáš Vinkler bohužel propadl celkovým pořadím Offroad maratonu. Na posledním podniku v Šiklově Mlýně si tedy předsevzal jasný cíl…chtěl si to hlavně užít. Jak se to Matymu podařilo? Hledej v článku.

Přečtěte si více >

Kuneš má ve Zvoli natrénováno

Pavel Kuneš se ukázal i na Posledním tankování pořádaném na trati ve Zvoli. Celý den se mu nedařily starty, ale během rozjížděk vždy ukázal, jak dobře to tady má najeté. Jaký výsledek si nakonec vyzávodil? Dozvíš se v článku.

Přečtěte si více >