Název podniku : Nova motocross cup
Městečko Trnávka
Kategorie : 65ccm
Celkové umístění:  5. místo

V sobotu 20. dubna 2024 se jel druhý závod seriálu Nova motocross cupu v Městečku Trnávka. Noc před závodem pršelo, takže byla trať hodně promočená.

To mi však nijak nebránilo nastoupit do kvalifikace. Ta se mi moc nepovedla, protože jsem se v druhém kole musel vyhýbat hromadné kolizi, zajel jsem do hlubokého bahna a to byla konečná. Přední kolo se tak obalilo bahnem že se ani nehlo.

V první rozjížďce jsem odstartoval celkem dobře a až do předposledního kola jsem jel na 3. místě. Pak přišlo menší zaváhání v koleji a pád. To mě stálo 3 pozice. V druhé rozjížďce jsem odstartoval na 5. místě, a to jsem udržel až do konce. Celkově jsem se umístil na 5. místě.

Text: Aleš Brandejs

Další REPORTY

Sám tomu nemohl uvěřit

Erik Provazník vyrazil do Polska, kde se pořádal další závod mistroství světa v Supermotu. Tentokrát byl na motorce jako doma a podařil se mu zajet opravdu neuvěřitelný výsledek, i když pak… Přečti si článek a dozvíš se o tom víc.