Jezdec: Tomáš Fogl

Datum závodu : 20. 4. 2024
Název podniku : Nova motocross cup
Městečko Trnávka
Kategorie : Hobby 33 – 44 let
Celkové umístění:  1. místo

 

Když jsme se ráno vzbudili v Klášterci, tak bylo suverénní bílo. Já jsem byl připravenej na těžký závod a říkal jsem si: „Jedu urvat, co půjde“. Po příjezdu to však vůbec nevypadalo tak, jak slibovaly prognózy počasí, i když chápu, že ráno to bylo asi jiný.

 

Bohužel se nás v kategorii sešlo jen pár, a to doslova! Takže nás spojili s licencema.
První start se mi moc nepovedl a jel jsem za všema z licencí. Ale pak jsem s nimi chytil slušné tempo a jelo se mi fajn.

 

Ve druhé jízdě jsem odlepil asi na 5. místě. Ale pak jsem si nechal licence pocuknout, protože už pršelo a chtěl jsem si to dojet na klid. Ale pořád jsem si držel dobré tempo. Díky Lubošovi Krušinovi za foto😃

 

Text: Tomáš Fogl

 

Další REPORTY

Ale že to trvalo

Po téměř třech měsících se ke své činnosti vrátil seriál Classic motocrossu, a to na trati ve Žlutavě. Filip Cakl se po tak dlouhé době ani nemohl dočkat a jeho natěšení bylo vidět i na jeho jízdě. Více si o tom přečti v článku.

Přečtěte si více >

Provazník závodil v Ottobianu

Erik Provazník si vyrazil zazávodit do Itálie na jejich mistrák. V kvalifikaci všechno vypadalo nadějně, dokonce i první závodní jízda vyšla dobře, pak se to ale začalo tak trochu sypat. Co se Erikovi stalo a jak to celé dopadlo? Dozvíš se v článku.

Přečtěte si více >

Provazník na domácím GP

Na světovém GP ve Vysokém Mýtě jsme měli pár českých zástupců, mezi kterými nesměl chybět ani náš Erik Provazník. Jaká byla jeho zkušenost a jak probíhal celý závodní víkend? Přečti si článek a dozvíš se to.

Přečtěte si více >